Pracownik administracyjno-biurowy

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy - Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska.

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Stanowisko:Pracownik administracyjno-biurowy

Zakres obowiązków

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • przygotowanie i rozliczenie bazy danych

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość excela w stopniu średnio-zaawansowanym - warunek konieczny
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i sumienność
  • samodzielność i umiejętność organizacji własnego czasu pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę  o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Brzmi dobrze? Aplikuj już teraz!

Wyślij swojego CV poprzez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: w tytule podając nazwę stanowiska. Jeśli masz dodatkowe pytania zadzwoń pod numer: 511 511 567

Więcej ogłoszeń na www.hrsigma.pl

Klauzula RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Wszystkie oferty pracy firmy
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
22-07-2021
Oferta wygasa w dniu:
05-08-2021

Adres firmy

Traugutta 10, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. Oddział Tychy

Specjalista ds. Jakości - umowa na zastępstwo

Pracownik administracyjno - biurowy umowa na zastępstwo pełny etat

POLECANA
Tychy
30-07-2021 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Pracownik Back Office - Strzelce Opolskie

Pracownik administracyjno - biurowy umowa zlecenie pełny etat
Strzelce Opolskie
29-07-2021
2S Sp. z o.o.

Pracownik działu księgowego

Pracownik administracyjno - biurowy umowa o pracę pełny etat
Wodzisław Śląski
20-07-2021

Pracownik ds. Obsługi Umów - Kraków Nowa Huta

Kraków
19-07-2021
HTM Water Jet

Pracownik działu obsługi klienta

Czechowice-Dziedzice
16-07-2021
TTEC Europe

Data Analyst

TTEC Europe
TTEC Europe
Kraków
06-07-2021