Kosztorysant

Ogłoszenie na stanowisko Kosztorysant - ATEPAA

Firma ATEPAA (www.atepaa.com) specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz wdrażaniu całościowych projektów wyposażenia w meble dla hoteli, restauracji, sklepów oraz klubów fitness. Realizujemy projekty dla klientów z całego świata. Dzięki własnej nowoczesnej hali produkcyjnej i kreatywnemu zespołowi projektowemu, jesteśmy w stanie sprostać każdym, nawet najbardziej wymagającym projektom.

Stanowisko:Kosztorysant

Zakres obowiązków

  • przeliczanie i zamawianie materiału potrzebnego do realizacji zamówień na podstawie rys. projektowych, layoutów lub rys. wykonawczych,

  • analiza zapytań ofertowych, dokumentacji i wzorów materiałów,

  • sporządzanie kalkulacji wyrobów i technologii,

  • planowanie i kontrola terminów przygotowania kalkulacji,

  • doradztwo technologiczne,

  • nawiązywanie kontaktów z dostawcami i podwykonawcami.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne; preferowane wyższe techniczne,

  • znajomość budowy mebli,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych pod kątem możliwości technicznych firmy,

  • znajomość pakietu Office,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy,

  • otwartość na nowe wyzwania, niekiedy realizacja projektu dla Klienta wymaga zaangażowania

    kilku producentów, od kosztorysanta będzie zależało ustalenie odpowiedniej współpracy

  • komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w stresie czasowym,

  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w młodym i energicznym zespole,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • benefity dodatkowe (karnet do klubu fitness)

  • uczestnictwo w realizacji ambitnych i nieszablonowych projektów,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
ATEPAA

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ATEPAA SP. Z O.O., ul. Podwale 45, 43-300, Bielsko-Biała, NIP: 5472165082
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:ATEPAA SP. Z O.O. , ul. Podwale 45 , 43-300, Bielsko-Biała, NIP: 5472165082zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
22-07-2021
Oferta wygasa w dniu:
21-08-2021

Adres firmy

ul. Podwale 45, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ATAGOR sp. z o.o.

Specjalista ds. kosztorysów i ofertowania

Kosztorysant umowa o pracę pełny etat
Trzebinia

29-07-2021

KOSZTORYSANT

"BEN-BUD" Janusz Benisz
3500-4000 zł
UoP brutto/mies.
Żory

07-07-2021

KOSZTORYSANT BUDOWLANY

BIURO PROJEKTOWE "KONSTRUKTOR" BIURO RZECZOZNAWCÓW I BIEGŁYCH Z ZAKRESU BUDOWNICTWA Dr inż. KRZYSZTO
3200-4800 zł
Chrzanów

08-06-2021

REF. 50+ - KOSZTORYSANT

Kontakt przez PUP
od 2800 zł
Chorzów

27-07-2021
od 2800 zł

TECHNIK BUDOWLANY

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "ZAWIERCIE"
od 3000 zł
Zawiercie

21-07-2021
od 3000 zł

4200-5500 zł
Kędzierzyn-Koźle

16-06-2021

TECHNICAL SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

25-05-2021