Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.12.2023

Operator koparko- ładowarki

Twój Market
  • Kazimierz Biskupi, wielkopolskie pow. koniński

Budowlaniec

Umowa o pracę

Obowiązki: obsługa koparko- ładowarki, sprawdzanie stanu technicznego pojazdu, współpraca z innymi pracownikami, przestrzeganie zasad BHP, odpowiedzialność za powierzony sprzęt.

Wymagania

uprawnienia na koparkę, dyspozycyjności, dbania o powierzony sprzęt, doświadczenie będzie dodatkowym atutem, sumienności, rzetelności, odpowiedzialności i zaangażowania.

Oferujemy

prace na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. CV prosimy kierować na adres e-mail: @ tel:. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."