Optyk / Optometrysta

Ogłoszenie na stanowisko Optyk / Optometrysta - Fielmann Sp. z o.o.

Ponad 700 salonów i przeszło 19 000 pracowników – Fielmann jest wiodącym pracodawcą w branży optycznej w Europie.

Do naszych salonów w Polsce poszukujemy zaangażowanych pracowników

na stanowisko: Optyk / Optometrysta

miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Jeżeli chcieliby Państwo doradzać klientom rzetelnie i kompetentnie, na pewno warto podjąć pracę w firmie Fielmann.
  • Dobór i sprzedaż okularów, po przeszkoleniu możliwa praca na refrakcji lub warsztacie optycznym.

Wymagania:

  • Skończona szkoła/studia kierunkowe lub w ich trakcie (optyka, optometria, ortoptyka) lub doświadczenie w pracy w optyce.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • świadczenie urlopowe,
  • dodatkowe dni urlopu,
  • bezpłatne okulary raz w roku i zniżki dla rodziny,
  • szkolenia fachowe i sprzedażowe,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
Fielmann Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Fielmann Sp. z o.o. 61-756 Poznań Ul. Małe Garbary 9, NIP: 7811700551. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Optyk/Okulista
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
28-07-2021
Oferta wygasa w dniu:
20-08-2021

Adres firmy

Ul. Małe Garbary 9, 61-756 Poznań
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA

OPTYK / OPTOMETRYSTA

Optyk/Okulista umowa o pracę

POLECANA
Zabrze
Kraków

28-07-2021 POLECANA