Integrator Systemów

Ogłoszenie na stanowisko Integrator Systemów - Human4Human Recruitment

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

Naszym Partnerem jest firma, w której pracują prawdziwi ludzie renesansu: projektanci, doradcy i jednocześnie instalatorzy. To wizjonerzy o ogromnej ciekawości, napędzającej do działania i wyznaczania nowych trendów na rynku usług inteligentnych instalacji budynkowych.

Jeśli wierzysz, że projektowanie inteligentnych instalacji jest nie tylko techniką, ale również sztuką i dopiero ich połączenie jest w stanie uczynić dom prawdziwie inteligentnym, to powinna zainteresować Cię niniejsza rekrutacja na stanowisko:

Integrator systemów

Zakres obowiązków:

  • prefabrykacja szaf sterowniczych automatyki zgodnie z projektem;
  • montaż rozdzielnicy na obiekcie (Inwestycji);
  • montaż urządzeń automatyki i konfiguracja systemu AMPIO;
  • montaż kamer oraz urządzeń sieci LAN i TV;
  • opracowywanie zestawień elementów potrzebnych do realizacji projektu;
  • weryfikacja instalacji elektrycznej pod kątem zgodności z projektem;
  • wprowadzanie zmian do dokumentacji powykonawczej w programie AutoCAD;
  • rozmowa z klientem w celu określenia zmian w funkcjonalności instalowanych systemów;
  • serwisowanie wykonanych instalacji;
  • raportowanie wyników i postępu prac;
  • wdrażanie nowych pracowników i organizowanie ich pracy.

Wymagania:

  • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w montażu i programowaniu systemów AMPIO w branży automatyki budynkowej lub pokrewnej;
  • praktyczna znajomość programu AutoCAD i Excel;
  • zdolności manualne (montażowe, instalacyjne, serwisowe);
  • znajomość systemów: KNX, SATEL i FIBARO będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziana umiejętność konfiguracji serwerów wizualizacji KNX.

Ponadto docenimy u Ciebie:

  • nastawienie na wynik i sprawną realizację projektu (a nie na spędzenie czasu w pracy);
  • nastawienie na efektywność w planowaniu swojej pracy (a nie marnowanie czasu);
  • samodzielność w określaniu zadań (a nie czekanie na polecenia przełożonego);
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów (a nie tylko raportowanie problemów);
  • umiejętność i możliwość pracy zdalnej w domu (prefabrykacja rozdzielnic, programowanie);
  • nastawienie na współpracę (a nie na rywalizację);
  • życiowy rozsądek (dbałość o bezpieczeństwo, zdrowie, wypoczynek, balans w życiu).

Oferujemy:

  • najbliższe Tobie miejsce do pracy, czyli własny dom oferujemy pracę w trybie home office połączoną z wyjazdami na instalacje oraz serwisy, ale zasadnicza część pracy odbywa się w domowym zaciszu,
  • elastyczny grafik i zadaniowy charakter pracy,
  • stabilną pracę w niekorporacyjnej atmosferze z ludźmi uwielbiającymi to, co robią,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji w przedziale od 6.000 do 10.000 zł lub więcej, jeśli zdecydujesz się na współpracę B2B,
  • rozwój zawodowy dzięki szkoleniom,
  • indywidualny plan wdrożenia na stanowisku i przemyślany schemat rozwoju zawodowego:

Jak wyglądać będzie Twój pierwszy rok pracy:

1 miesiąc: zapoznanie się z bieżącymi instalacjami i projektami, prefabrykacja rozdzielnic, jej montaż na obiekcie i konfiguracja urządzeń systemu AMPIO, weryfikacja instalacji elektrycznych wykonywanych przez elektryków

3 miesiące: koordynacja większości projektów realizowanych przez firmę

6 miesięcy: pełna samodzielność w wykonywaniu obowiązków

12 miesięcy: wdrożenie nowego pracownika i organizowanie jego pracy

Informacje o Pracodawcy:

Systemy inteligentnego sterowania są prawdziwą pasją założyciela Firmy, który bardzo angażuje się w rozwój Firmy i pracowników. Jako partner wielu renomowanych producentów w branży elektronicznej i uznany wykonawca setek instalacji, zespół zyskał renomę i z zaangażowaniem chce się podejmować nowych wyzwań. Nie będzie to jednak możliwe bez doświadczonego Integratora!

W Firmie spotkasz ludzi, którzy uwielbiają to, co robią i starają się być o krok przed konkurencją, aby oferować najbardziej innowacyjne rozwiązania.

Oferta obejmuje instalacje sterowania oświetleniem, ogrzewaniem i wentylacją oraz systemy pogodowe, a także systemy alarmowe, czy integracja z domowym AGD.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Wszystkie oferty pracy firmy
Human4Human Recruitment

Klauzula informacyjna:

Zawód:
Elektromonter
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
kontrakt B2B
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
6000-10000 zł B2B netto/mies.
Oferta dodana w dniu:
21-07-2021
Oferta wygasa w dniu:
20-08-2021

Adres firmy

Bolesława Limanowskiego, 02-943 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ELEKTROMONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH (320 OP)

Kontakt przez PUP