Konsultant ds. rekrutacji (zdalnie)

Ogłoszenie na stanowisko Konsultant ds. rekrutacji (zdalnie) - Human4Human Recruitment

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość procesu rekrutacji – praca w służbie człowiekowi. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.

  • Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.

  • Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy. Agencja rekrutacyjna Warszawa

  • Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.

  • Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.

  • Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

  • Headhunter - identyfikujemy menedżerów wysokiego szczebla lub szczególnie cenionych na rynku specjalistów, nawiązujemy z nimi kontakt w celu skłonienia ich do zmiany pracodawcy i przyjęcia oferty pracy swego klienta (tzw. poszukiwania bezpośrednie).

Nasz zespół dynamicznie się rozwija, a rzesza naszych Partnerów zadowolonych z jakości naszych usług powiększa się każdego dnia. Rosnąca liczba projektów rekrutacyjnych sprawia, że poszukujemy obecnie Kandydata lub Kandydatki na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji - (zdalnie)

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, prowadzenie oraz bieżącą koordynacja i dokumentowanie postępów w realizacji projektów rekrutacyjnych w modelu direct search i executive search,
  • Prowadzenie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych i wideokonferencji w formie zdalnej (poza siedzibą firmy),
  • Przygotowywanie raportów i opinii po spotkaniach z kandydatami oraz raportów z realizacji projektów dla Partnerów H4H,
  • Dbanie o wysoką jakość i poprawność bazy danych Kandydatów między innymi poprzez zamieszczanie CV oraz raportów i opinii do firmowej bazy danych,
  • Dbanie o wysoki poziom świadczonych usług dla Partnerów H4H w obszarze bieżącej komunikacji, udzielania merytorycznych odpowiedzi w zakresie realizowanych zadań i posiadanych uprawnień.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, wykształcenie kierunkowe związane z HR, psychologią, ZZL lub socjologią będzie dodatkowym atutem,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Power Point),
  • Dobra znajomość j. angielskiego (B1),
  • Wysoka kultura osobista, dobra dykcja i umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze,
  • Proaktywne podejmowanie działań i wykazywanie inicjatywy,
  • Rzetelność i sumienność,
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i budowania relacji,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty rekrutacyjne oraz duże możliwości własnego rozwoju,
  • Możliwość zbudowania własnej specjalizacji w ramach wybranej gałęzi biznesu,
  • Realny wpływ na kształtowanie wewnętrznych procesów i funkcjonowanie firmy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i przejrzysty system prowizyjny,
  • Forma umowy: umowa o pracę lub B2B (wybór należy do Pracownika),
  • Pełny etat, praca 100% zdalna, brak pracy w weekendy i work-life balance (zadaniowy tryb pracy),
  • Narzędzia potrzebne do pracy: sprzęt komputerowy, telefon, oprogramowanie dla rekrutrów, dostęp do szkoleń i bazy wiedzy,
  • Budżet na szkolenia i rozwój – po okresie próbnym,
  • Praca w niekorporacyjnej atmosferze z ludźmi, którzy kochają to, co robią i z pasją pomagają innym w życiowej (zawodowej) zmianie.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Wszystkie oferty pracy firmy
Human4Human Recruitment

Klauzula informacyjna:

Zawód:
Konsultant
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
4000-6000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
21-07-2021
Oferta wygasa w dniu:
20-08-2021

Adres firmy

Bolesława Limanowskiego, 02-943 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

LEVEL WORK

Konsultant Telefoniczny - home office

LEVEL WORK