Specjalista do spraw finansowych i analiz biurowych Analysis and payroll specialist

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista do spraw finansowych i analiz biurowych Analysis and payroll specialist - ZITERM Łapuk Wojciech

Jako Firma Ziterm z siedzibą Skoczów - Harbutowice z ponad 11 letnią tradycją świadczymy usługi w zakresie nowoczesnych kompleksowych instalacji grzewczych i sanitarnych. Są to m.in. instalacje wod-kan, rekuperacja, klimatyzacja, montaż pomp ciepła, kotłów gazowych i inne!

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Specjalista do spraw finansowych i analiz biurowych

Analysis and payroll specialist

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży,
  • Wykonywanie niezbędnych operacji bankowych
  • Analiza bieżących rozrachunków z klientami i monitoring należności
  • Wsparcie kierownika w zakresie bieżącego raportowania
  • Podpisywanie umów z instalatorami
  • Kontakt z działem obsługi klienta i inwestycji
  • Kontakt z działem magazynu oraz instalatorami
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu i weryfikacja dokumentów
  • Tworzenie raportów, analiz i statystyk
  • Wprowadzanie, aktualizowanie oraz archiwizowanie danych w oprogramowaniu wykorzystywanym w firmie
  • Bardzo dobry kontakt z klientami firmy i dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość branży sanitarnej oraz grzewczej, a także zdolności matematyczne, statystyczne, mile widziane wyksztalcenie w tym kierunku
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania projektów
  • Doświadczenie w pracach związanych z księgowością będzie dużą zaletą
  • Znajomość Pakietu MICROSOFT OFFICE (Word, Excel)
  • Motywacja do realizacji wyznaczanych celów oraz chęć nieustannego rozwoju;
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracowania z dużą ilością danych pochodzących z różnych źródeł

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość przejścia na B2B po okresie próbnym na korzystniejszych warunkach finansowych
  • W okresie próbnym (3000 zł netto) oraz możliwość udziału w systemie premiowym po tym okresie
  • Długofalowa możliwość współpracy
  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Niezbędne narzędzia (telefon, komputer)
  • Kultura oraz serdeczna atmosfera w pracy
  • Możliwość zamieszkania w samodzielnym mieszkaniu nad siedzibą firmy

Rozpoczęcie pracy przewidziane na wrzesień-październik

Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie swojego CV.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
ZITERM Łapuk Wojciech

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Ziterm Wojciech Łapuk 43-430 Skoczów (Harbutowice) Rubinowa 3, NIP: 5482455189. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ziterm Wojciech Łapuk 43-430 Skoczów (Harbutowice) Rubinowa 3, NIP: 5482455189 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Analityk finansowy
Miejsce pracy:
Skoczów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
28-07-2021
Oferta wygasa w dniu:
18-08-2021

Adres firmy

Rubinowa 3, 43-430 Harbutowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsku-Białej

Starszy Analityk Finansowy

Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsku-Białej  Wizytówka
Analityk finansowy umowa o pracę pełny etat
 Praca zdalna
Bielsko-Biała
Skoczów

26-07-2021
Star Beta Poland sp. z o.o.

Junior Krypto Trader [rekrutacja prowadzona online]

Analityk finansowy kontrakt B2B pełny etat
 Rekrutacja zdalna

POLECANA
Kraków
Skoczów

15-07-2021 POLECANA

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ

POLSKA GRUPA ZAKUPOWA KUPIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Żory
Skoczów

08-07-2021
od 3000 zł

TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ

Obwód Lecznictwa Kolejowego SPZOZ
od 3772 zł
Gliwice
Skoczów

02-07-2021
od 3772 zł

MŁODSZY ANALITYK FINANSOWY

Kontakt przez PUP
od 6200 zł
Kraków
Skoczów

20-07-2021
od 6200 zł

MŁODSZY MENEDŻER DS. ANALIZ FINANSOWYCH

od 11000 zł
Kraków
Skoczów

16-07-2021