Inżynier budowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.03.2022
Alglob

Budowlaniec

Umowa o pracę

Dla swojego Klienta, firmy z branży stolarki aluminiowej, poszukuję osoby na stanowisko

INŻYNIERA BUDOWY

Twoje zadnia:

- organizacja prac i kontrola ekip montażowych na budowie
- kontrola poprawności wykonania prac montażowych
- kontakt z Zamawiającym na budowie
- uczestniczenie w odbiorach prac z Zamawiającym
- współpraca z Koordynatorem Projektu

W związku z tymi zadaniami oczekujemy od Ciebie:

- doświadczenia w pracy na budowie na stanowisku brygadzisty/koordynatora/kierownika robót
- mile widziane doświadczenie w branży stolarki aluminiowej/pcv/drewnianej
- umiejętności czytania dokumentacji rysunkowej budowlanej
- znajomości pakietu MS Office
- znajomość AutoCad w stopniu umożliwiającym przeglądanie rysunków
- wykształcenia min. średniego kierunkowego (budownictwo, pokrewne)

Co oferujemy?

- projekty realizowane głównie lokalnie (brak konieczności częstych wyjazdów i pobytu poza swoim miejscem zamieszkania)
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie w formie umowy B2B (docelowo po okresie wdrożenia do pracy)
- system wynagradzania oparty o podstawę i premię
- pracę w firmie, która stawia na partnerskie relacje, zaufanie, w której jest możliwość wdrażania własnych pomysłów czy sposobów działania

Jeżeli zainteresowała Ciebie ta oferta, przekaż nam swoje CV wraz z krótkim opisem – w jaki sposób Twoja osoba wpisuje się w proponowane stanowisko.

Proces rekrutacji jest prowadzony przez Katarzyna Dziadkowska Skills In Motion, nr wpisu do KRAZ 19367.

Klauzula informacyjna dla kandydatów jest dostępna na stronie:
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)