INSPEKTOR NADZORU

Zakres obowiązków:

Doradztwo, nadzór i kontrola nad prawidłową realizacją inwestycji i remontów. Sprawdzanie dokumentacji projektowo kosztorysowej opracowywanej przez firmy zewnętrzne. Sporządzanie przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich, ustalanie zakresu rzeczowego robót budowlanych. Przeprowadzanie przeglądów budowlanych w zasobach Spółki. Współpraca z administracjami w zakresie rozwiązywania problemów wymagających znajomości sztuki budowlanej lub Prawa Budowlanego. Przygotowywanie raportów, dokumentacji i korespondencji dotyczących powierzonego zakresu obowiązków. Współudział w przygotowywaniu materiałów do przetargów publicznych na roboty i usługi budowlane

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
  • Inne wymagania: s, Staż pracy: w przypadku wykształcenia wyższego, co najmniej 4 lata pracy w przypadku wykształcenia średniego, co najmniej 6 lat pracy, Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia:Uprawnienia budowlane, W przypadku wykształcenia wyższego: do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlane, W przypadku wykształcenia średniego do kierowania, nadzorowania i kontrolowania budowy i robót w zakresie wszelkich budynków i innych budowli o powszechnie znanych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Aktualny wpis do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego. Umiejętność kosztorysowania. Umiejętność planowania. Umiejętność tworzenia i redagowania pism. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie programów: Ms Word, Excel, Ms Office; . Znajomość przepisów prawa w zakresie: ochrony praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy, prawo zamówień publicznych.Sumienność wykonywanie obowiązków dokładnie, skrupulatnie i solidnie. Sprawność dbałość o szybkie, wydajne i efektywne realizowanie powierzonych zadań. Bezstronność obiektywne rozpoznawanie sytuacji. Umiejętność stosowania odpowiednich przepisów umiejętność wyszukiwania potrzebnych przepisów oraz ich właściwego zastosowania. Planowanie i organizacja pracy efektywne wykorzystanie czasu pracy. Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie brutto: 4 800 - 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia / pierwsza umowa o pracę z kandydatem wyłonionym w wyniku naboru zostanie zawarta na
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zawód:
Inspektor
Miejsce pracy:
Świętochłowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
4800-6000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
14-07-2021
Oferta wygasa w dniu:
14-09-2021

Adres firmy

Tunelowa 2, 41-600 Świętochłowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach

Inspektor Nadzoru w Dziale Techniczno-Eksploatacyjnym/Rejonie Obsługi Mieszkańców

Inspektor umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Tychy
04-08-2021 POLECANA
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Bielsko-Biała

Inspektor nadzoru inwestorskiego w Administracji Domów Mieszkalnych

Bielsko-Biała
28-07-2021
Foreign Personnel Service sp. z o.o.

Inspektor ds. BHP 1/4 etatu

Inspektor umowa o pracę część etatu
 Rekrutacja zdalna
Radomsko
05-07-2021

POWIATOWY INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO W BIERUNIU

POWIATOWY INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W BIERUNIU
2800-7570 zł
UoP brutto/mies.
Lędziny
26-07-2021

INSPEKTOR

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 1907 OPOLE
Inspektor umowa na zastępstwo pełny etat
3223-3809 zł
Opole
22-07-2021

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Zakład Budżetowy
4800-5700 zł
Tychy
20-07-2021

SPECJALISTA DS. RODO (PÓŁ ETATU)