PRACOWNIK DS. TECHNICZNYCH I ZARZĄDZANIA OBIEKTAMI

Zakres obowiązków:

Utrzymanie właściwego stanu technicznego infrastruktury (obiektów i wyposażenia), prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów, w tym książek obiektów, nadzór i/lub samodzielne wykonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów i konserwacji wszystkich urządzeń instalacji, wykonywanie i demontowanie instalacji elektrycznych dotyczących ekspozycji, dokonywanie zamówień materiałowych, obsługa poprzez zlecanie robót i usług oraz nadzór i odbiór właściwej realizacji spraw związanych z eksploatacją obiektów Muzeum, sporządzanie planów, sprawozdawczości, kosztorysów inwestycyjno-remontowych, serwisowych, modernizacji obiektów zleconych przez Dyrekcję, nadzór nad opracowywaniem i realizacją Instrukcji bezpieczeństwa pożarowego obiektów, czynny udział w montażu oraz demontażu wystaw. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas określony do 33 miesięcy. Praca w systemie czasu równoważnego, również w dni wolne, w godz. 08:00 - 16:00, na pełny etat. Wysokość wynagrodzenie od 4200,00 zł brutto miesięcznie. Kontakt z pracodawcą mailowy:

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
  • Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, prawo jazdy kategoria - B, Biegła obsługa programu EXCEL, eksploatacja urządzeń instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie branżowe, znajomość języka angielskiego na poziomie B1, prawo jazdy kat. B, biegła obsługa programu EXCEL, eksploatacja urządzeń instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji, dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, stosowanie przepisów z zakresu funkcjonowania i utrzymania obiektów użyteczności publicznej w należytym stanie, znajomość zamówień publicznych, w szczególności dotyczących utrzymania infrastruktury obiektów, inwestycji i remontów, umiejętność planowania wydatków oraz szacowania kosztów w zakresie funkcjonowania i utrzymania obiektów, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych pojawiających się w czasie bieżącego funkcjonowania obiektów, duża inicjatywa własna, zaangażowanie w realizację zadań, sumienność i pracowitość, wysoki poziom kultury osobistej i umiejętność pracy w zespole, wysoka dynamika pracy.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
  • System wynagrodzenia: Prowizyjny
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zawód:
Asystent zarządu
Miejsce pracy:
Wadowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
od 4200 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
15-07-2021
Oferta wygasa w dniu:
12-08-2021

Adres firmy

Kościelna 15, 34-100 Wadowice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Administracja Biura / Asystent Zarządu

Ralen Group
Asystent zarządu umowa o pracę
3000-5000 zł
UoP brutto/mies.