Frezer / Wiertacz

Frezer - Wiertacz
Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali - frezarki, wiertaki konwencjonalnej,
  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi frezarki i wiertarki konwencjonalnej.

Oferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności od 5.000 brutto,
  • praca jednozmianowa 6:00 -14:00 , 6:00 – 18.00 (poniedziałek – piątek),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • zapraszamy do aplikowania również absolwentów szkół zawodowych lub średnich o wskazanym profilu.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Wszystkie oferty pracy firmy
LEVEL WORK

Klauzula informacyjna:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Zawód:
Frezer
Miejsce pracy:
Gdynia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
5000-6000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
13-07-2021
Oferta wygasa w dniu:
12-08-2021

Adres firmy

Barkocińska 6, 03-543 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

LEVEL WORK

Frezer

LEVEL WORK
LEVEL WORK
Frezer umowa o pracę pełny etat
5000-6000 zł
UoP brutto/mies.
Gdańsk
13-07-2021
ACTIO HR SP. Z O.O.

Operator Frezarki CNC

Gdańsk
05-07-2021

FREZER (TOKARKI KONWENCJONALNE)

PRES KOL SP Z O O
Gdańsk
20-07-2021

FREZER/ TOKARZ

I. Usługi Ślusarsko - Tokarskie Roman Dampc II. Darmet Barbara Roman Dampc
od 2800 zł
Luzino
16-07-2021
od 2800 zł

FREZER

Kontakt przez OHP
3500-4500 zł
Starogard Gdański
08-07-2021
Dla pracodawców (osoby prywatne)