Praca dla kierowcy kategoria: B lub C (przyczepka C+E)

M.B. Consulting Michal Backo

Kierowca

Umowa o pracę

Praca w wymiarze: Pełny etat, Pół etatu, praca sezonowa lub dorywcza w określone dni. Możliwość pracy w soboty.

Wymagania

Prawo jazdy kat. "B" umiejętność jazdy z przyczepką lub C+E
-Zdolność orientacyjna w terenie
-Dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie
-Dyspozycyjność
-Komunikatywność
-Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem

Zadania:

- Transport wyrobów hutniczych do klientów do 200 km
- Współpraca przy załadunku, zabezpieczenie ładunku przed przemieszczaniem się na samochodzie
- Znajomość dokumentów związanych z wysyłką materiału WZ, Faktura

Oferujemy Pracę w wymiarze: Pełny etat, Pół etatu, praca sezonowa lub dorywcza w określone dni. Możliwość pracy w soboty.

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie
- praca od poniedziałku do piątku
- możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasowym
- możliwość podjęcia pracy jako dodatkowej w określone wcześniej dni tygodnia
Miejsce pracy
  • Grodzisk Mazowiecki pow. grodziski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)