Specjalista ds. bhp i ochrony środowiska

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. bhp i ochrony środowiska - CELMA INDUKTA Spółka Akcyjna

CELMA INDUKTA Spółka Akcyjna  jest producentem silników elektrycznych z ugruntowaną pozycją na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Posiada dwie lokalizacje w Cieszynie przy ul. 3 Maja 19 i Bielsku-Białej Komorowicach przy ul. Chochołowskiej 21. Historia zakładu w Cieszynie sięga 1920 roku, a zakładu w Bielsku-Białej 1878 roku. Spółka wspólnie z innymi producentami siliknów elektrycznych wchodzi w skład Grupy Cantoni. Swoje wyroby dostarcza na rynek krajowy jak i na rynki zagraniczne Europy, obu Ameryk, Afryki i Azji.  Spółka jest otwarta na nowe technologie i posiada nowoczesny park maszynowy. Gwarantuje swoim pracownikom trwałość zatrudnienia, na podsatwie umów o pracę.

Zapraszamy - dołącz do grona naszych pracowników.

Spółka CELMA INDUKTA SA poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalisty ds. bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska

Praca wynagradzana w systemie miesięcznym, od poniedziałku do piątku w godz. 700 – 1500, miejsce pracy Bielsko-Biała Komorowice.

Stanowisko:Specjalista ds. bhp i ochrony środowiska

Zakres obowiązków

Do podstawowego zakresu obowiązków należy:

  • tworzenie standardów BHP, dokumentacji, procedur oraz instrukcji stanowiskowych oraz opracowywanie, aktualizacja i dokonywanie oceny ryzyka zawodowego wraz z badaniami warunków pracy,
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy i chorób zawodowych, prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczość w tym zakresie,
  • przeprowadzanie regularnych inspekcji w miejscu pracy w celu zidentyfikowania obszarów wymagających poprawy, usprawnień BHP,
  • opracowywanie materiałów szkoleniowych i realizacja cyklicznych szkoleń BHP,
  • planowanie i uczestnictwo w pomiarach środowiska pracy, prowadzenie rejestru pomiarów,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP i ochrony środowiska,
  • odpowiedzialność za realizację wszystkich aspektów środowiskowych firmy,
  • tworzenie dokumentacji i nadzorowanie systemu ISO 14001,
  • obsługa  BDO i KOBIZE,
  • reprezentowanie organizacji podczas kontroli oraz audytów zewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o specjalności BHP lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • dobra znajomość przepisów BHP oraz ochrony środowiska,
  • 1-2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność organizacji czasu pracy, zdolność do samodzielnej pracy
  • komunikatywność,
  • otwartość na wiedzę, chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Mile widziane:

  • dodatkowe wykształcenie o kierunku „Ochrona środowiska” lub doświadczenie zawodowe w tym zakresie

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się, zorientowanej na nowoczesne technologie firmie,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • trwałość zatrudnienia,
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji poprzez system szkoleń,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
CELMA INDUKTA Spółka Akcyjna

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest: CELMA INDUKTA S.A. ul. 3 Maja 19, 43-400 Cieszyn, NIP: 548-007-53-47
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: CELMA INDUKTA S.A. ul. 3 Maja 19, 43-400 Cieszyn, NIP: 548-007-53-47 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
23-07-2021
Oferta wygasa w dniu:
07-08-2021

Adres firmy

ul. 3 Maja 19, 43-400 CIESZYN
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KOORDYNATOR DS. BHP/ SPECJALISTA DS. BHP

BHP EKSPERT PAWEŁ PILIPCZUK
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska umowa o pracę pełny etat
od 4000 zł
UoP brutto/mies.
Wadowice

01-06-2021
od 4000 zł

CHEMIK - STAŻ

Kontakt przez PUP
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska staż/praktyka pełny etat
od 1489 zł
Chrzanów

13-07-2021
od 1489 zł

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

EKOJUMIR Sp. z o.o.
3410-5537 zł
Jaworzno

19-07-2021

INSPEKTOR W REFERACIE DS. SYSTEMU GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI W WYDZIALE KSZTAŁTOWANIA ŚRODO

URZĄD MIASTA KATOWICE
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska umowa o pracę część etatu
od 1650 zł
Katowice

15-07-2021
od 1650 zł

Waster Sp. z o.o
od 4100 zł
Siemianowice Śląskie

12-07-2021
od 4100 zł

SPECJALISTA OCHRONY ŚRODOWISKA(STAŻ)

od 1489 zł
Zabrze

20-07-2021
od 1489 zł

SPECJALISTA DO SPRAW BHP

od 2800 zł
Będzin

15-07-2021
od 2800 zł

TECHNIK BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

od 1440 zł
Kraków

20-05-2021
od 1440 zł

STAŻYSTA/MŁODSZY ASYSTENT