PRACOWNIK WSPARCIA TECHNICZNEGO /SERWISANT/– DZIAŁ BADAŃ I ROZWOJU

Ogłoszenie na stanowisko PRACOWNIK WSPARCIA TECHNICZNEGO /SERWISANT/– DZIAŁ BADAŃ I ROZWOJU - JM ELEKTRONIK

www.jm.pl

Jesteśmy firmą działającą od 30 lat. Jesteśmy znani z dystrybucji komponentów LED Lighting, elementów elektronicznych, komputerów przemysłowych, rozwiązań wspierających Industry 4.0 oraz kontraktowej produkcji elektroniki.

Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego w sposób ciągły rozwijamy i doskonalimy naszą organizację.

Do naszego zespołu zapraszamy osoby kreatywne, z inicjatywą,
które są nastawione na podejmowanie i realizację ambitnych celów zawodowych.

W związku z dynamicznym wzrostem liczby Klientów i prowadzonych projektów rekrutujemy na stanowisko:

 Pracownik wsparcia technicznego /Serwisant/–

dział badań i rozwoju

 Miejsce pracy: ZABRZE

Zakres obowiązków:

  • Budowa, montaż urządzeń automatyki przemysłowej
  • Konfiguracja urządzeń automatyki przemysłowej
  • Konserwacja i serwisowanie urządzeń automatyki przemysłowej
  • Diagnoza i eliminacja przyczyn awarii
  • Współuczestnictwo w opracowywaniu rozwiązań technicznych
  • Współuczestnictwo w pracach badawczo-rozwojowych

Wymagania:

  • Średnie wykształcenie techniczne kierunkowe (informatyka, automatyka, elektronika lub pokrewne)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca także czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowym atutem będą:

  • uprawnienia SEP
  • doświadczenie w zakresie programowania platformy ARDUINO, RASPBERRY PI lub podobnych
  • praktyczne znajomość zagadnień z zakresu elektroniki

Oferujemy:

  • Praca w siedzibie firmy, z aktywnym wsparciem Inżyniera Rozwoju Automatyki Testów
  • Stabilna forma zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat
  • Stałe godziny pracy
  • Rozwój poprzez systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatna opieka medyczna Luxmed
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Kurs języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Wszystkie oferty pracy firmy
JM ELEKTRONIK

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest JM elektronik sp. z o.o. 44-100 Gliwice Karolinki 58, NIP: 6312645365. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Zabrze
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
21-07-2021
Oferta wygasa w dniu:
05-08-2021

Adres firmy

Karolinki 58, 44-100 Gliwice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Serwisant / Technik Serwisu

PJP Telecom Piotr Plebankiewicz
Serwisant umowa o pracę pełny etat
Katowice
Zabrze

23-07-2021
SILTRUCK SP. Z O.O.

Mistrz warsztatu, mistrz hali - Serwis samochodowy