Doradca Klienta

PAWO

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

PAWO to POLSKA marka. Z pasją kreujemy wizerunek nowoczesnego mężczyzny. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania.

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami na stanowisku :

Doradca Wizerunku

TWOJE ZADANIA:

-Budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi
-Rozpoznawanie oraz kreowanie potrzeb Klientów
-Planowanie i organizacja pracy działu zgodnie z potrzebami biznesowymi
- Dbanie o wystrój salonu, zgodnie z standardami i wytycznymi VM
- Utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie

NASZE OCZEKIWANIA:

- Doświadczenia w handlu i obsłudze Klienta
- Doskonałych umiejętności interpersonalnych oraz chęci do rozwoju i poszerzania swojej wiedzy
- Umiejętności dzielenia się wiedzą z innymi
- Dobrej organizacji oraz zdolności do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb
- Rozwiniętych zdolności sprzedażowych i umiejętności zarządzania biznesem z uwzględnieniem aktualnych trendów w modzie,

CO OFERUJEMY:

- Umowę o pracę, na start
- Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa oraz system motywacyjny,
- Pakiet szkoleń startowych,
- Możliwość rozwijania umiejętności w zakresie doradztwa, stylizacji oraz ekspozycji,
- Wsparcie na każdym etapie pracy,
- Rabaty pracownicze.

Dołącz do naszego zespołu
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)