Magazynier (Drzewce, k. Bydgoszczy)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.01.2022
HRPartner Monika Pszuk

Magazynier

Umowa o pracę

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego stałego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Obowiązki:
• przyjmowanie dostaw towaru
• rozkładanie towaru w magazynie
• przygotowywanie towaru do wysyłki
• obsługę systemu do ewidencji towarów i wyrobów

Wymagania

• doświadczenie w pracy na magazynie
• umiejętność obsługi komputera
• dobra organizacja pracy
• samodzielność w działaniu

Oferujemy

• preferencyjne godziny pracy od 7 do 15
• transport dla pracowników z Bydgoszczy do firmy
• stabilne warunki zatrudnienia
• wynagrodzenie wysokości 2500 zł netto
• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.
Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk-Małkowską, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’
Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.
Miejsce pracy
  • Białe Błota pow. bydgoski, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)