Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.01.2024

Zatrudnię na Stanowisko Ksiegowa/Księgowy

ADREW
  • Nowe Miasteczko, lubuskie pow. nowosolski

Księgowy

Umowa o pracę

Opis
Oferujemy pracę na stanowisko księgowego/ księgowej.

Zakres obowiązków:

· Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

· Sporządzanie sprawozdań finansowych

· Ustalanie wyniku finansowego oraz podstaw do opodatkowania i podatku dochodowego

· Zamknięcie miesiąca i roku obrachunkowego

· Odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont

· Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań do instytucji zewnętrznych

· Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki)

· Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji do audytów oraz kontroli (US, ZUS)

· Sporządzanie sprawozdań na potrzeby wewnętrzne (spółki, grupy)

· Przygotowywanie raportów i zestawień (m.in. księgowych, finansowych, rozrachunkowych)

· Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

· Analiza kont rozrachunkowych i potwierdzeń sald

Wymagania

· Znajomość prowadzenia KPiR

· Minimum roczne doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu księgowości

· Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, ustawy o

VAT

· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

· Duża samodzielność w działaniu i umiejętność sprawnej organizacji pracy

· Dokładność, sumienność

Oferujemy

· Pracę na podstawie umowy o pracę

· Stabilne warunki zatrudnienia i niezbędne narzędzia pracy

· Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego