Praca na produkcji czekoladek w Holandii - wakacyjna oferta!

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-07-28

Ogłoszenie na stanowisko Praca na produkcji czekoladek w Holandii - wakacyjna oferta! - Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Jeśli należysz do miłośników słodkości i szukasz pracy za granicą, to oferta idealna dla Ciebie! Pracuj w fabryce czekolady w urokliwej, nadmorskiej miejscowości w Holandii. Aplikuj i czekaj na telefon od naszego rekrutera!

Zakres obowiązków:

  • Praca przy produkcji czekoladek – napełnianie czekoladowych kulek, przygotowywanie form i umieszczanie w nich słodyczy
  • Kontrola jakości
  • Przygotowywanie czekoladek do wysyłki

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • motywacja i chęci do pracy

Oferujemy:

  • Stawka 12,40€ brutto/h*
  • Nie wymagamy doświadczenia w produkcji – wszystkiego Cię nauczymy!
  • Świetna praca na wakacje dla studentów! Bez wiekówki!
  • Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić do 500 złza jedną poleconą do pracy osobę
  • Stała opieka polskojęzycznego opiekuna projektu w Holandii
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Praca w trybie zmianowym
  • Wsparcie w organizacji transportu
  • Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Holandii
  • Praca w turystycznej miejscowości Cadzand, gdzie odnajdziesz liczne atrakcje turystyczne i szerokie, piaszczyste plaże

*łącznie z dodatkiem urlopowym oraz wakacyjnym

Agencja zatrudnienia numer 5612

Zawód:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy:
Holandia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę tymczasową
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
28-06-2021
Oferta wygasła w dniu:
28-07-2021

Adres firmy

ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)
Dla pracodawców (osoby prywatne)