Brygadzista - pracownik serwisowy w parku logistycznym

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-07-24

Ogłoszenie na stanowisko Brygadzista - pracownik serwisowy w parku logistycznym - PURITY SP.Z.O.O.SP.K.

PURITY jesteśmy liderem w świadczeniu kompleksowych usług związanych z utrzymaniem terenów zewnętrznych oraz odśnieżaniem.

Specjalizujemy się w obsłudze wielkopowierzchniowych obiektów.

Nasza  działalność na rynku pozwoliła nam zdobyć szeroki wachlarz doświadczeń, stworzyć zespół wykwalifikowanych specjalistów oraz zbudować nowoczesny park maszynowy.

Firma Purity zatrudni pracownika na stanowisko brygadzista - pracownik serwisowy w parku logistycznym w Mysłowicach.

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres: biuro@simplexgroup.pl

Więcej informacji pod numerem telefonu: 602-328-298.

Zakres obowiązków:

Do obowiązków pracownika będzie należeć:

  • odpowiedzialność za utrzymanie czystości na terenie parku logistycznego,
  • praca związana z zagospodarowaniem terenów zieleni, w tym: koszenie, podlewanie trawników, pielęgnacja roślin oraz prace porządkowe obejmujące sprzątanie terenów zewnętrznych parku,
  • odśnieżanie terenów zewnętrznych parku logistycznego w sezonie zimowym,
  • odpowiedzialność za pracę zespołu,
  • organizacja pracy w parku logistycznym,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • opieka, konserwacja oraz odpowiedzialność za powierzone urządzenia.

Wymagania:

  • zaangażowanie i dbałość o wizerunek firmy,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży ogrodniczej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • telefon służbowy.
Zawód:
Brygadzista
Miejsce pracy:
Mysłowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
20-07-2021
Oferta wygasła w dniu:
24-07-2021

Adres firmy

A.F.MODRZEWSKIEGO 20, 43-300 BIELSKO-BIAŁA
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o.

Brygadzista Działu Utrzymania Ruchu

Brygadzista umowa o pracę pełny etat
Bielsko-Biała
Mysłowice

23-07-2021
ILLUSTRO Doradztwo S.C. Grzegorz Rippel & Anna Marcichowska-Kotas

Koordynator w branży budowlanej z językiem niemieckim

Opole
Mysłowice

20-07-2021
Dla pracodawców (osoby prywatne)