Ślusarz/Spawacz, od 17.00 do 21.21 Euro brutto/h, Niemcy, Od zaraz!

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-07-23

Ogłoszenie na stanowisko Ślusarz/Spawacz, od 17.00 do 21.21 Euro brutto/h, Niemcy, Od zaraz! - W4P Sp. z o.o.

Oferta pracy na stanowisku:

Ślusarz - Spawacz, (okolice Dortmundu, Niemcy)

 Nazwa stanowiska:  Ślusarz-Spawacz

 Miejsce pracy: Niemcy/Beckum

 Początek pracy w okresie: 28.06.2021 – 01.07.2021

 Rekrutacja zdalna: weryfikacja CV i rozmowa telefoniczna

Zakres obowiązków:

  • Spawanie elementów maszyn rolniczych (nowe elementy maszyn)
  • Prace ślusarskie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Ślusarz-Spawacz minimum rok
  • Sumienność, rzetelność i pracowitość
  • Negatywny wynik testu na Covid-19
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy w okresie od 28.06.2021 – 01.07.2021

Oferujemy:

Wynagrodzenie od 17,00 do 18,00 Euro brutto/h

  • 17,00 Euro brutto w pierwszym miesiącu pracy, 18 Euro brutto w każdym następnym miesiącu
  • nadgodziny płatne +25%
  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca
  • wypłata w Euro
  • możliwość wypłaty zaliczki

Wymiar czasu pracy

  • praca poniedziałek-piątek, ok 50 godzin tygodniowo
  • praca na jedną, lub dwie zmiany
  • możliwa praca również w soboty i nadgodziny
  • płatne urlopy (dwa dni w skali miesiąca)

Zakwaterowanie

  • zakwaterowanie płatne 150 (pokój dwuosobowy) – 200 (pokój jednoosobowy) Euro za miesiąc
  • odległość od miejsca pracy 3 km!
  • pierwsza płatność po przepracowaniu pierwszego miesiąca
  • zakwaterowanie w pokojach max dwuosobowych, z dostępem do kuchni i łazienki

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę na niemieckich warunkach (ubezpieczenie społeczne i zdrowotne w Niemczech)

Zawód:
Ślusarz
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
19-07-2021
Oferta wygasła w dniu:
23-07-2021

Adres firmy

Rakowicka 10B/4, 31-511 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)
Poszukiwane zawody w Niemczech
MonterPracownik fizycznyKierowcaOpiekun/Opiekunka
Dla pracodawców (osoby prywatne)