GRY TEAM BUILDING – PRODUKCJA I REALIZACJA

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-07-23

Ogłoszenie na stanowisko GRY TEAM BUILDING – PRODUKCJA I REALIZACJA - Projekt Efektywny - Organizacja Eventów Online

Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. to wiodący organizator integracji online oraz wyjazdów integracyjnych w Polsce. Działalność firmy skupia się tylko i wyłącznie na grupach zorganizowanych, z wyłączeniem klienta indywidualnego. Od roku 2020 firma rozwija z sukcesem nowy obszar działalności, jakim jest integracja online.

Głównymi obszarami działalności podmiotu są:

  • Integracja online
  • Wyjazdy integracyjne.
  • Wycieczki turystyczne.
  • Szkolenia team building.
  • Wyjazdy narciarskie.
  • Turystyka motywacyjna.

Więcej informacji na: Wyjazdy integracyjne oraz Integracja online

Rekrutacja dwuetapowa w siedzibie Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

  • Działania kreatywne w zakresie produkcji gier i zabaw integracyjnych.
  • Planowanie i realizowanie eventów online/ klasycznych.
  • Tworzenie i ulepszanie mechanik gier team building.
  • Tworzenie tła fabularnego pod gry/ zabawy integracyjne.
  • Wsparcie zespołu realizacyjnego w zakresie planowania/ produkcji/ realizacji eventów. online/ klasycznych.
  • Rozliczanie zrealizowanych eventów online/ klasycznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w produkcji gier i zabaw dla grup zorganizowanych.
  • Umiejętność dotrzymywania terminów.
  • Wysoki poziom kreatywności.
  • Pracowitość.
  • Zdyscyplinowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć rozwoju.
  • Język angielski - poziom podstawowy.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/ umowę agencyjną lub inną formę współpracy.
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja od wyników.
  • Wyposażone stanowisko pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Szkolenia z zakresu produkcji eventów online/ klasycznych.
  • Pracę w energicznym zespole.
  • Dynamikę w miejscu pracy.
  • Bardzo pozytywną atmosferę.
Zawód:
Organizator usług/wydarzeń
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
30-06-2021
Oferta wygasła w dniu:
23-07-2021

Adres firmy

Xawerego Dunikowskiego 10, 43-300 Bielsko-Biała
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

INSPEKTOR DS. IMPREZ

Ośrodek Sportu i Rekreacji Racibórz
Organizator usług/wydarzeń umowa o pracę pełny etat
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Racibórz

19-07-2021
od 2800 zł