Specjalista ds. analizy rynku

Coberon

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Praca zdalna

Dla naszego Klienta, firmy z branży poligraficznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. analizy rynku

Lokalizacja: Białystok lub praca zdalna

Obowiązki:

Dostarczanie danych wspierających wytyczanie działań związanych ze strategią sprzedażową firmy

Monitorowanie i analiza informacji o trendach w rozwoju i uwarunkowaniach prawnych w poszczególnych rynkach

Monitorowanie i analiza danych o klientach, działalności konkurencji, nastrojach konsumenckich

Sporządzanie raportów i analiz, prezentowanie wniosków

Budowanie i rozwój baz danych

Wymagania

Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to finanse, rachunkowość, ekonomia

Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, sprawność w syntetyzowaniu informacji i formułowaniu wniosków

Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

Umiejętność łączenia faktów i dostrzegania zależności

Zaangażowanie i silna orientacja na realizację celów biznesowych

Dokładność

Inicjatywa i samodzielność w działaniu

Gotowość do relokacji do Białegostoku w przypadku osób spoza Białegostoku lub gotowość do pracy zdalnej/w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji zarządzanej przez wartości

Możliwość wnoszenia własnych pomysłów i współudziału w rozwoju firmy

Benefity pracownicze

Po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej lub w systemie hybrydowym w przypadku osób spoza Białegostoku
Miejsce pracy
  • Białystok
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)