STAŻYSTA ZE ŚREDNIM/WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM DO PRACY NA STACJI HYDROLOGICZNO-METEOROLOGICZNEJ W RACIB

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-06-15

Zakres obowiązków:

Szczegóły naboru:

Wymagania:

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Oferujemy:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 800 PLN
Opis wynagrodzenia:
Wysokość wynagrodzenia do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Broniewskiego 2, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie Stacja Hydrologi
Podleśna 61, 01-673 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
Należy przesłać CV oraz list motywacyjny w terminie do dnia 15 czerwca 2021 r. na adres: beniamin.kwasnica@imgw.pl oraz krzysztof.adamik@imgw.pl
Zawód:
Meteorolog
Racibórz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
od 2800 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
08-06-2021
Oferta wygasła w dniu:
15-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)
Poszukiwane zawody w Raciborzu
Pracownik biurowySpecjalista ds. Sprzedaży