Asystent Serwisu – SPECBOX Sieć Serwisów Motoryzacyjnych

Ogłoszenie na stanowisko Asystent Serwisu – SPECBOX Sieć Serwisów Motoryzacyjnych - Holding1

#PozytywnieZaangażowani
Na pewno nas znasz.
Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.
Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.
Dołącz do nas!

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

SPECBOX to niezależny serwis motoryzacyjny specjalizujący się w naprawie samochodów w 5-tym i w kolejnych latach eksploatacji. Jesteśmy pierwszym w Polsce serwisem, który cały proces umówienia przeniósł do Internetu. Dzięki temu on-line wybierasz zakres usług, ustalasz termin i od razu poznajesz ostateczną cenę całości usługi (robocizny i części).

Aktualnie do naszych struktur poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent/ka Serwisu.

Miejsce pracy: Budowlanych 67, Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Wydawanie i przyjmowanie samochodów do napraw, a także obsługa logistyczna pojazdów
  • Wsparcie działu doposażenia w bieżącej pracy
  • Przyjmowanie zgłoszeń i definiowanie potrzeb klientów (mailowe i telefoniczne)
  • Prowadzenie dokumentacji prowadzonych prac (tj. kompletowanie dokumentacji szkodowej, archiwizowanie zleceń serwisowych)
  • Współpraca z działem handlowym

Wymagania:

  • Wykształcenie m.in. średnie techniczne
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej lub likwidacji merytorycznej szkód)
  • Zainteresowanie motoryzacją i chęć poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie
  • Orientacja na rozwój (chęć do poszerzania wiedzy)
  • Prawo jazy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii
  • Możliwość realnego rozwoju swoich umiejętności, a także rozwoju w strukturach firmy
  • Szkolenia importerskie
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed (dla Pracownika oraz możliwość rozszerzenia opieki na najbliższych członków Rodziny)
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1
  • Kurs języka angielskiego i/lub niemieckiego z aplikacją eTutor
  • Pracę w najwyższych standardach w tym bezpieczeństwa i sanitarnych
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Wszystkie oferty pracy firmy
Holding1

Klauzula informacyjna:

Informujemy, że Administratorem danych jest SPECBOX NS Sp. z o. o. sp. k.. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SPECBOX NS Sp. z o. o. sp. k.z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)” Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SPECBOX NS Sp. z o. o. sp. k.” „Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z SPECBOX NS Sp. z o. o. sp. k.przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl”
Zawód:
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:
Gdańsk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
09-06-2021
Oferta wygasa w dniu:
09-07-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Żak

Żak
Żak
Specjalista ds. obsługi klienta umowa o pracę pełny etat
Gdynia
Gdańsk

08-06-2021
Nationale-Nederlanden

Doradca Klienta

Specjalista ds. obsługi klienta kontrakt B2B pełny etat