Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.01.2024

Specjalista ds.bhp

ENERGOMONTAŻ-PÓŁNOC-BEŁCHATÓW SPÓŁKA AKCYJNA
  • Puławy, lubelskie pow. puławski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Energomontaż-Północ-Bełchatów S.A.
należący do Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds.BHP

Zakres obowiązków:
• nadzór nad właściwym utrzymaniem systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy,
• koordynacja i realizacja szkoleń BHP dla pracowników firmy,
• wsparcie merytoryczne pracodawcy w sprawach związanych z przepisami BHP,
• bieżąca ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
• prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych przepisami prawa zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
• udział w auditach oraz kontrolach zewnętrznych prowadzonych przez jednostki terenowe PIP, SANEPID oraz inne,
• tworzenie regulaminów, procedur, instrukcji ogólnych, instrukcji stanowiskowych,
• prowadzenie dochodzeń powypadkowych,
• planowanie i realizacja audytów i inspekcji bezpieczeństwa pracy,
• prowadzenie działalności kontrolnej między innymi przestrzegania zasad i przepisów BHP przez pracowników oraz firmy zewnętrzne wykonujące prace na terenie/zlecenie spółki,
• opracowywanie propozycji zmian organizacyjnych, celem poprawy warunków pracy oraz bezpieczeństwa

Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe (w zakresie BHP będzie atutem),
• minimum 1-3 letnie doświadczenie w pracy na wymaganym stanowisku,
• bardzo dobra znajomość przepisów i zasad BHP,
• samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• znajomość obsługi komputera (MS Office),
• otwartość i łatwość nawiązywania relacji,
• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• atrakcyjny system premiowy uzależniony od posiadanych kwalifikacji,
• pracę od zaraz na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji,
• zakwaterowanie z miejscem do gotowania,
• możliwość pracy w nadgodzinach rozliczanych zgodnie z przepisami prawa pracy.

Miejsce wykonywania pracy:
• praca w delegacji na terenie prowadzonych inwestycji (obecnie Puławy).

Osoby zdecydowane na podjęcie współpracy proszone są o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres e mail: @ wpisując w tytule wiadomości „aplikacja na stanowisko montera”
Dokumenty aplikacyjne prosimy opatrzyć klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Energomontaż-Północ-Bełchatów S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).