RECEPCJONISTA/KA - HOSTEL/AKADEMIK

Uniwersytet Morski w Gdyni
  • Gdynia, pomorskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Wykształcenie, doświadczenie zawodowe, wymagania kwalifikacyjne:
- wykształcenie min. średnie (mile widziane: hotelarsko - turystyczne),
- zorientowanie na potrzeby gości, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,
- znajomość programów MS Office,
- mile widziana znajomość programu DM Plaza lub innych programów hotelarskich,
- wysoki poziom kultury osobistej,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- gotowość do pracy zmianowej (07:00-19:00; 19:00-07:00).
Opis stanowiska:
- profesjonalna obsługa gości hotelowych,
- prowadzenie rozliczenia finansowego pobytu gościa,
- kompleksowe informowanie o warunkach pobytu,
- współpraca z innymi działami

Oferujemy

atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
przeszkolenie dla osób, które nie mają dużego doświadczenia,
pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinasowanie do wypoczynku)
możliwość rozwoju zawodowego,
pracę w przyjaznej atmosferze.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)