Koordynator biura i Zamówień

Ogłoszenie na stanowisko Koordynator biura i Zamówień - GRH Polska

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Jeśli:

Poszukujesz pierwszej pracy, masz zdolności organizacyjne, a Twoją mocną stroną jest komunikatywność, sumienność oraz uśmiech

to sprawdź, co możesz zyskać dzięki naszej ofercie.

Szukamy Koordynatora Biura i Zamówień

 Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

Zakres obowiązków:

  •  Weryfikacja, analiza i rozwój bazy dostawców firmy
  • Prowadzenie negocjacji dotyczących warunków dostawy
  • Utrzymanie pozytywnych relacji z dostawcami
  • Kontrola stanów magazynowych i list zamówień
  • Kontrola logistyczna dostaw

Wymagania:

  • Rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne
  • Wyższe wykształcenie
  • Komunikatywność
  • Umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym lub chęć by się ich nauczyć
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Masz możliwość zdobycia nowych umiejętności w nowym obszarze, ponieważ doświadczenie w zakupach nie jest wymagane
  • Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie zależnie od doświadczenia Kandydata
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Koszt obiadu jest opłacany w 50% przez Pracodawcę
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Wszystkie oferty pracy firmy
GRH Polska

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest GRH Polska SP. z o.o., ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów 35-232 Rzeszów Laurowa 2, NIP: 8133688040. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRH Polska SP. z o.o., ul. Laurowa 2, 35-232 Rzeszów 35-232 Rzeszów Laurowa 2, NIP: 8133688040 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Logistyk
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
07-06-2021
Oferta wygasa w dniu:
07-07-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Merkury Market

Asystent w dziale logistyki

Logistyk umowa o pracę pełny etat
Krosno
Rzeszów

28-05-2021
Trenkwalder

Spedytor międzynarodowy (m/k)

Trenkwalder
Trenkwalder