Pomocnik Montera Urządzeń Dźwigowych

Lifts - Marcin Zima

Budowlaniec

Umowa o pracę

Miejsce pracy: w obrębie woj. świętokrzyskiego, małopolskiego, mazowieckiego

Wynagrodzenie: 20-23 zł za godzinę

Forma zatrudnienia: miesięczny okres próbny, następnie możliwość zatrudnienia na umowę o pracę

Zadania:
• Montaż i rozruch nowych wind, a także wymiana już istniejących w roli pomocnika,
• Praca na wysokości,
• Udział w badaniach odbiorczych UDT,
• Przestrzeganie wymagań stawianych przez BHP.

Wymagania

• Umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi,
• Brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
• Terminowość, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków oraz chęć uczenia się.
Oferuję:
• Możliwość stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• Zapewnienie noclegu i dojazdu do miejsca pracy w przypadku pracy na wyjeździe (delegacje),
• Narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

Tel. kontaktowy:
Miejsce pracy
  • Bałtów pow. ostrowiecki, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)