Pracownik działu handlowego

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik działu handlowego - PW METKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

PW METKOM Sp. z o. o. Sp. k.

Firma PW METKOM Sp. z o. o.  Sp. k. z siedzibą w Warszowicach, przy ul. Gajowej 17 działa od 2005 r.
Dzięki wytężonej pracy oraz ciągłemu dążeniu do rozwoju firma zajmuje znaczącą, utrwaloną pozycję wśród dostawców dla branży gazowniczej, energetycznej i paliwowej na rynku krajowym.

Firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystent/ka działu handlowego

Miejsce pracy: Warszowice (pow. pszczyński)
Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i składanie ofert techniczno-handlowych,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej,
  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • utrzymywanie i rozwijanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Klientami,
  • doradztwo w zakresie technicznym oraz handlowym,
  • gromadzenie wiedzy o klientach i konkurencji,
  • kompleksowa realizacja powierzonych zamówień
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie (minimum średnie),
  • doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów,
  • umiejętność przygotowywania ofert handlowych,
  • znajomość technik i narzędzi wykorzystywanych w procesie sprzedaży,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • rzetelność i zaangażowanie,
  • chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość obsługi komputera, pakiet MS Office
  • komunikatywna znajomość  j. angielskiego

Oferujemy:

  • stałość zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wkładu pracy.
  • ciekawą pracę
  • pacę w przyjaznej atmosferze,
  • narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
PW METKOM SP.Z O.O. SP.K., 43-254 WARSZOWICE, GAJOWA 17, NIP: 6381808706
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PW METKOM Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszowicach, przy ul. Gajowej 17."
Zawód:
Asystent
Miejsce pracy:
Warszowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
07-06-2021
Oferta wygasa w dniu:
21-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

EXAR

Asystent/ka Przedstawiciela Handlowego

EXAR
EXAR
Asystent umowa o pracę pełny etat
Bielsko-Biała
15-06-2021

MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW DANYCH KLIENTA

Kontakt przez PUP
od 6000 zł