Konstruktor | Technolog

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz modelowanie konstrukcji przyczep oraz zabudów samochodowych
  • Przygotowywanie modeli 3D, rysunków wykonawczych i montażowych w programie SOLIDWORKS,
  • Opracowywanie instrukcji technologicznych,
  • Przygotowywanie kosztorysów,
  • Opracowanie założeń pod kątem przygotowywanych ofert
  • Uczestniczenie we wszystkich etapach tworzenia produktu,
  • Poprawa efektywności produkcji, ergonomii i optymalizacja istniejących procesów,
  • Ścisła współpraca z kooperantami,

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu SOLIDWORKS
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe: Budowa Maszyn lub Inżynieria Produkcji
  • Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu projektów na produkcji
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z docelowym Pracodawcą
  • Pracę w systemie jednozmianowym - w godzinach 7:00-15:00
  • Dodatkowe elementy wynagrodzenia: premia za realizację celów, udział w międzynarodowych targach motoryzacyjnych
  • Częste szkolenia i stała możliwość ponoszenia kwalifikacji,
  • Dobre warunki i pracę w przyjaznej atmosferze,
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
Foreign Personnel Service sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Foreign Personnel Service sp. z o.o. 90-227 Łódź Wierzbowa 21/1, NIP: 9512392321. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Foreign Personnel Service sp. z o.o. 90-227 Łódź Wierzbowa 21/1, NIP: 9512392321 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Lasowice Wielkie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
04-06-2021
Oferta wygasa w dniu:
04-07-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Spółka Jawna

Konstruktor

Konstruktor umowa o pracę pełny etat
Kędzierzyn-Koźle

25-05-2021
BBG

Projektant/Konstruktor CAD

BBG
BBG
Wrocław

16-06-2021

KONSTRUKTOR ODZIEŻY

FIRMA DAMONS Damian Szkolny
od 3000 zł
UoP brutto/mies.

08-06-2021
od 3000 zł

od 3000 zł

19-03-2021
od 3000 zł