ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH

Zakres obowiązków:

  • administracja systemami informatycznymi, bazami danych oraz sprzętem i oprogramowaniem serwerowym, administracja i nadzór nad bezpieczeństwem zasobów informatycznych, tworzenie i nadzór nad wykonywaniem kopii zapasowych danych z systemów informatycznych, przydzielanie użytkownikom identyfikatorów, haseł oraz uprawnień do zasobów sieci i systemów informatycznych, udzielanie wsparcia użytkownikom systemów informatycznych w codziennej pracy realizowanej z wykorzystaniem oprogramowania komputerowego, współpraca z producentami oprogramowania oraz sprzętu serwerowego, wdrażanie systemów informatycznych, nadzorowanie poprawności realizacji umów serwisowych przez dostawców zewnętrznych, realizacja zadań wynikających z ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne i innych odnoszących się do funkcjonowania systemów informatycznych w administracji publicznej.

Wymagania:

  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne
  • średnie zawodowe 4-letnie, informatyczne
  • wykształcenie wyższe lub średnie o kierunku informatycznym, w przypadku wykształcenia średniego wymagany jest co najmniej 3 letni staż pracy, umiejętności praktyczne w zakresie administracji systemami informatycznymi i różnymi typami baz danych (m.in. MS SQL, Firebird, MySQL), praktyczna umiejętność posługiwania się językiem zapytań SQL, znajomość środowiska Active Directory, znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem zasobów informatycznych, znajomość administracji i obsługi systemu operacyjnego Windows Server, znajomość systemu Linux, znajomość budowy i działania sieci LAN, znajomość technologii wirtualizacji (Hyper-V), praktyczna znajomość języka angielskiego, znajomość zagadnień dotyczących obsługi sprzętu komputerowego oraz urządzeń sieciowych, znajomość ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne,i innych aktów odnoszących się do funkcjonowania systemów informatycznych w administracji publicznej, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, obywatelstwo polskie lub obywatelstwo Unii Europejskiej oraz innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium RP, dla obywateli z innych państw wymagana jest znajomość języka polskiego potwierdzona stosownym dokumentem. Wymagania dodatkowe mile widziane posiadanie certyfikatów i zaświadczeń o odbyciu kursów specjalistycznych obejmujących swym zakresem powyższe zagadnienia, komunikatywność, sumienność, dokładność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętność pracy pod presją czasu., kreatywność, kultura osobista, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętności redakcyjne, inicjatywa, umiejętność odnajdowania i stosowania przepisów prawa.

Oferujemy:

Wynagrodzenie brutto:
od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia:
+do 20% płacy zasadniczej
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Edukacji 7, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
inna
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Centrum Usług Wspólnych Miasta Tychy
43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
podpisany list motywacyjny i CV;
dokumenty potwierdzające wykształcenie (kserokopie);
dokumenty potwierdzające staż pracy: kserokopie świadectw pracy lub/i innych dokumentów potwierdzających staż pracy,
oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych;
oświadczenie o tym, czy kandydat prowadzi działalność gospodarczą;
oświadczenie wyrażające zgodę na przetwarzanie danych osobowych, dobrowolnych, innych niż przewidziane w kodeksie pracy, w celu prowadzenia rekrutacji;
oświadczenie o zapoznaniu się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przy procesie rekrutacji.
Kopie innych dokumentów i oświadczenia:
kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje,
kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 o pracownikach samorządowych.
Dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie z napisem nabór na wolne stanowisko urzędnicze: administrator systemów komputerowych, w terminie do 31 grudnia 2020 r. w godzinach
od 7:00 do 15:00 w siedzibie Centrum Usług Wspólnych Miasta Tychy (pokój nr 326). Dokumenty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.
Inne informacje:
Postępowanie rekrutacyjne przeprowadzi Zespół Rekrutacyjny. O terminie i miejscu postępowania kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Przy naborze na wyżej wymienione stanowisko urzędnicze obowiązuje technika naboru: test sprawdzający umiejętności w zakresie wiedzy zawodowej oraz rozmowa kwalifikacyjna.
Oferty, które nie spełniają warunków formalno prawnych zostaną komisyjnie zniszczone. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 438-20-25.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - https://www.cuw.tychy.pl/art,75,2021-06-01-administrator-systemow-komputerowych-ogloszenie-o-naborze
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Wszystkie oferty pracy firmy
Zawód:
Administrator IT
Tychy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
od 5000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
02-06-2021
Oferta wygasa w dniu:
30-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

VIG POLSKA

Administrator VmwareSAN

VIG POLSKA
VIG POLSKA
Administrator IT umowa o pracę pełny etat
 Rekrutacja zdalna
 Praca zdalna
Śląskie