Konstruktor CAD/CAM w Dziale Narzędziowni

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-06-14

Ogłoszenie na stanowisko Konstruktor CAD/CAM w Dziale Narzędziowni - Hutchinson Poland

Hutchinson jest grupą o światowym formacie, liderem w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku.

Hutchinson jest obecny w Europie, Północnej i Południowej Ameryce oraz na Dalekim Wschodzie, zatrudnia 25,764 specjalistów z naszej dziedziny w 119 fabrykach w 25 krajach.

Miejsce pracy: Żywiec ul. Stolarska 23

Stanowisko:Konstruktor CAD/CAM w Dziale Narzędziowni

Zakres obowiązków

  • Projektowanie zleconych narzędzi i przewodów w programie Catia na podstawie modeli 3D.
  • Sprawdzenie zgodności rysunków ze specyfikacją techniczną.
  • Wdrażanie nowych technologii, rozwiązań, pomysłów w realizowanych projektach.
  • Obsługa drukarek 3D.

Wymagania

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane.
  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne lub jesteś w trakcie studiów.
  • Czytanie rysunków technicznych nie sprawia Ci problemu.
  • Posiadasz wiedzę i umiejętność tworzenia/wymiarowania rysunków technicznych.
  • Znasz program do projektowania Catia oraz pakiet MS Office i ich obsługa nie sprawia Ci problemu.
  • Jesteś osobą dokładną, systematyczną oraz dobrze zorganizowaną.

Oferujemy

  • Odpowiednie warunki Twojej pracy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio
    z Hutchinson Poland; pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne oraz paczki Mikołajkowe dla Twoich dzieci); stołówkę zakładową; pełne wdrożenie na stanowisku pracy; niezbędne narzędzia pracy; bezpłatny parking.
  • Twój rozwój: interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku, transfer wiedzy, szkolenia.
  • Twoje zdrowie i kondycję: prywatną opiekę medyczną za 1 zł miesięcznie (z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny i znajomych); prywatne ubezpieczenie na życie PZU (z możliwością rozszerzenia pakietu
    na członków rodziny); medycynę pracy na terenie zakładu.
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
11-06-2021
Oferta wygasła w dniu:
14-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.

Młodszy Konstruktor

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.  Wizytówka
Konstruktor umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Bielsko-Biała
Żywiec

08-06-2021 POLECANA
BELOS-PLP Spółka Akcyjna