Pracownik serwisu

Jesteśmy liderem na rynku dystrybucji regenerowanych i nowych urządzeń fitness wszelkich marek Europejskich oraz Amerykańskich. Obecnie współpracuje z nami ok. 50 pracowników oraz wiele firm powiązanych. Główna siedziba znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. Komorowickiej.

Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Naprawa gwarancyjna, pogwarancyjna oraz okresowe przeglądy urządzeń sportowych
  • Sporządzanie dziennego raportu Technika Serwisu - raportowanie efektów pracy oraz rejestrowanie części zużytych podczas naprawy w systemie informatycznym
  • Wsparcie techniczne dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Ważnego prawa jazdy kat. B
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Umiejętności budowania relacji interpersonalnych
  • Mile widziane doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych
  • Posiadanie ważnych uprawnień SEP 1 KV będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Dołączając do nas otrzymasz:

  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Odpowiedzialną pracę w zespole pełnym pasji i zaangażowania w działaniu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub własna działalność gospodarcza)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach
  • Profesjonalne narzędzia potrzebne do realizacji zadań
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
Fitness Club 24 Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Fitness Club 24  Sp. z o.o. , ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała,
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora na stronie https://www.fitnessclub24.pl/rodo/.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Fitness Club 24 Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).
Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
31-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
30-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
SAIMA SERVICE POLAND sp. z o.o.

Technik serwisu

Serwisant umowa o pracę
Ustroń

14-06-2021
PROMOWANA
Joy Global (Poland) Sp. z o.o.

Serwisant

POLECANA
Tychy

16-06-2021 POLECANA
ALUPROF S.A.

Młodszy serwisant

ALUPROF S.A.  Profil firmy
Serwisant umowa o pracę pełny etat
Goleszów

10-06-2021
AD MOTO

PRACOWNIK SERWISOWY

AD MOTO
AD MOTO

POLECANA
Katowice

SUNDOOR TECH Sp. z o.o.

Monter - Serwisant

Śląskie
11-06-2021
JM ELEKTRONIK
Gliwice

10-06-2021

KONSULTANT DS. INFRASTRUKTURY I SYSTEMÓW TELEINFORMATYCZNYCH (STAŻ)

Kontakt przez PUP
Serwisant staż/praktyka pełny etat
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Tychy

29-04-2021
od 1440 zł

SERWISANT KOMPUTEROWY

INFO-COIG MARCIN PRAŻUCH
od 2800 zł
Mysłowice

27-05-2021
od 2800 zł

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - STAŻ

od 1440 zł
Kraków

19-05-2021
od 1440 zł