IT Recruiter / IT Recruitment Expert

Ogłoszenie na stanowisko IT Recruiter / IT Recruitment Expert - Talent Place

Rekrutacja w oparciu o społeczność profesjonalnych rekruterów

Talent Place to innowacyjne rozwiązanie rekrutacyjne oparte o społeczność profesjonalnych rekruterów. Naszym celem jest dopasowanie jak największej liczby pracowników i pracodawców, tak aby w pełni wykorzystywali swój wzajemny potencjał. Żeby to osiągnąć, stworzyliśmy międzynarodową społeczność ekspertów HR, którzy zawsze są gotowi iść o krok dalej aby zapewniać najwyższą jakość rekrutacji.

Marzysz o tym, aby pracować jako in-house Recruiter ale lubisz dużą zmienność projektów i szybko się nudzisz ? Talent Place to elastyczne rozwiązanie dla Rekruterów i HR Ekspertów. Ty decydujesz jaką ilość czasu nam deklarujesz, a my dbamy o to, aby zadeklarowany przez Ciebie czas był wypełniony projektami rekrutacyjnymi oraz by Twoje wynagrodzenie było atrakcyjne!

Zatem jeśli uwielbiasz rekrutować to dołącz do Społeczności Talent Place.  Minimalna ilość czasu, której od Ciebie potrzebujemy to 80 h / miesięcznie czyli  pół etatu. Jeśli oczywiście chciałbyś współpracować w szerszym zakresie jest to możliwe. ;)

Zakres obowiązków:

Szukamy rekruterki/a, która/y:

  • ma doświadczenie w branży IT i ma orientację w aktualnych technologiach;

  • posiada min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych end-to-end (cenimy doświadczenie z agencji rekrutacyjnej bądź z software house);

  • dyspozycyjność czasową na przynajmniej 80h / miesięcznie;

  • ma doświadczenie we współpracy z hiring managerami;

  • ma łatwość w pracy z systemami ATS;

  • zna i korzysta z metod direct search;

  • lubi ludzi i bez problemu nawiązuje kontakty interpersonalne;

  • zna w stopniu komunikatywnym język angielski;

  • potrafi samodzielnie organizować czas pracy oraz realizować zadania.

Wymagania:

Dla kogo jest Talent Place:

  • dla osób, które poszukują stałego zatrudnienia na etacie;

  • dla osób, które  chcą współpracować jako rekruterzy in-house i odpowiadać za cały proces end-to-end;

  • dla osób, które potrzebują różnorodności pod kątem Klientów i rekrutowanych ról;

  • dla osób które poszukują miejsca pracy, które da im więcej swobody i elastyczności niż standardowa praca na etacie.

Oferujemy:

Co oferujemy?

  • stałą współpracę z Klientem jako rekruter in-house;

  • zmienność projektu po okresie między 3 a 6 miesięcy;

  • wynagrodzenie w wysokości 6000-8500 zł brutto UoP (pełen etat) lub w oparciu o inne umowy;

  • narzędzia do pracy takie jak laptop, słuchawki, LinkediN Lite;

  • dostęp i wsparcie Społeczności Talent Place liczącej ponad 100 Rekruterów i HR Ekspertów;

  • możliwość zaangażowania się dodatkowo w inne projekty Talent Place jako Freelance Recruiter;

  • pracę w pełni zdalną z dowolnego miejsca na Ziemii;

  • nieograniczony dostęp do platformy Skillveo.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Wszystkie oferty pracy firmy
Talent Place

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Everuptive sp. z o.o., ul. Grzegórzecka 8/5, 31-530 Kraków (właściciel marki Talent Place).
Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na https://talentplace.pl/polityka-prywatnosci)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Poprzez złożenie dokumentów aplikacyjnych (CV lub innych dokumentów) w ramach toczącego się obecnie procesu rekrutacyjnego wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Everuptive sp. z.o.o z siedzibą w Krakowie (Everuptive) jako administratora danych osobowych. W związku ze złożeniem aplikacji na niniejsze ogłoszenie Twoje dane osobowe podane w dokumentach aplikacyjnych zostaną przekazane przez Everuptive do spółki, dla której prowadzony jest obecny proces rekrutacji; spółka ta będzie przetwarzać przekazane dane osobowe jako niezależny administrator.
Zawód:
Specjalista ds. HR
Miejsce pracy:
Olsztyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
31-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
30-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI - KOORDYNATOR KONTRAKTÓW

Kontakt przez PUP
Specjalista ds. HR umowa o pracę
od 2928 zł
UoP brutto/mies.
Lidzbark Warmiński
Olsztyn

24-05-2021
od 2928 zł

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI PRACOWNIKÓW ZE WSCHODU