Samodzielna księgowa

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.07.2022
Biuro Rachunkowe

Księgowy

Umowa o pracę

Biuro księgowe, działające w branży od ponad 12 lat, zatrudni samodzielną księgową.

Opis stanowiska pracy:

- kompleksowa i terminowa obsługa firm
- prowadzenie pełnej księgowości w zgodzie z obowiązującymi
przepisami
- kontrola poprawności dokumentacji księgowej

Wymagania

- znajomość aktualnych przepisów
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra organizacja pracy
- mile widziana znajomość programu Raks, ale nie jest to
warunek niezbędny - możliwość przyuczenia

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę, zlecenie lub inna forma współpracy
- praca w pełnym wymiarze
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na
rynku

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego cv na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.
Miejsce pracy
  • Lesznowola pow. piaseczyński, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (30 dni)