Likwidator szkód majątkowych

Ogłoszenie na stanowisko Likwidator szkód majątkowych - Lotus Group Sp. z o.o.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowe osoby do naszego zespołu technicznego. Chętnie zaprosimy do współpracy osoby chcące rozwijać swoje kompetencje w kierunku niezależnego eksperta /audytora szkód ale również osoby chcące działać zespołowo przy złożonych zadaniach. Specyfika naszej pracy to działania merytoryczne (praca z dokumentacją) ale również wykonywanie oględzin technicznych , co może się wiązać z koniecznością wyjazdów służbowych. Tworzymy doświadczony i  zgrany zespół ekspertów z zakresu likwidacji szkód złożonych. Współpracujemy m.in. z największymi Towarzystwami Ubezpieczeń.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientami.
  • Analizowanie przyczyn zdarzeń szkodowych (współpraca z naszymi ekspertami / rzeczoznawcami).
  • Inwentaryzowanie uszkodzeń w miejscu ich powstania (działania w terenie lub współpraca z naszymi ekspertami terenowymi)
  • Opiniowanie i weryfikowanie rachunków strat.
  • Koordynowanie działań związanych z likwidacją szkód.
  • Opracowywanie (częściowe lub całościowe) kompleksowych raportów i opinii na bazie zgromadzonej i przeanalizowanej dokumentacji.

Wymagania:

  • Ogólna wiedza z zakresu budownictwa i/lub budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń.
  • Dobra organizacja pracy i samodzielności w działaniach.
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.
  • Dobra znajomości pakietu MS Office (Word, Excel).
  • Otwartości i komunikatywności (praca z klientem).
  • Umiejętności prowadzenia korespondencji biznesowej.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę.
  • Elastyczny czas pracy - działamy zadaniowo.
  • Atrakcyjne warunki finansowe - uzależnione od wyników pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Gliwic z ewentualną opcją pracy zdalnej (po wdrożeniu do zadań).
  • Wdrożenie i przeszkolenie do przewidzianych zadań.
  • Pracę w przyjaznym zespole.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
Lotus Group Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Lotus Group Sp. z o.o. 44-100 Gliwice Górnych Wałów 52/5, NIP: 9691612229. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lotus Group Sp. z o.o. 44-100 Gliwice Górnych Wałów 52/5, NIP: 9691612229 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Likwidator
Miejsce pracy:
śląskie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
12-06-2021
Oferta wygasa w dniu:
27-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MŁODSZY SPECJALISTA DS. LIKWIADACJI SZKÓD

Kontakt przez PUP
Likwidator staż/praktyka pełny etat
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Sosnowiec
05-03-2021
od 1440 zł