Bankier Klienta

Ogłoszenie na stanowisko Bankier Klienta - Alior Bank S. A.
alior

Jakie będą Twoje zadania?

  • sprzedaż produktów i usług bankowości detalicznej w oddziale banku,
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • kompleksowa obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości obsługi,
  • obsługa transakcyjna.

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w oddziale banku,
  • masz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów poparte sukcesami,
  • dobrze znasz produkty bankowości detalicznej,
  • potrafisz nawiązywać i budować długofalowe relacje z klientami,
  • jesteś osobą nastawioną na realizację celów, ambitną i chcesz się dalej rozwijać,
  • posiadasz minimum średnie wykształcenie.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji,
  • profesjonalne szkolenie wprowadzające i rozwijające kompetencje,
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Wszystkie oferty pracy firmy
Alior Bank S. A.
Zawód:
Bankowiec, Bankier
Miejsce pracy:
Toruń
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
27-05-2021
Oferta wygasa w dniu:
26-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Bankier ds. Bankowości Hipotecznej (kanał pośrednicy)

Alior Bank S. A.  Profil firmy
Bankowiec, Bankier umowa o pracę
Bydgoszcz
Toruń

31-05-2021

Bankier Klienta - Specjalność Produkty Hipoteczne

Bydgoszcz
Toruń

20-05-2021