Asystent Kierownika Serwisu Technicznego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-06-26

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje! Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.
Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Miejsce pracy : Mszczonów ul. Pogorzałki 19

Zakres obowiązków:

  • kontrola nad terminowością wykonania zleconych napraw, modernizacji, prac w zakresie obowiązujących gwarancji
  • kontakt z technikami pracującymi w oddziałach w całym kraju, merytoryczne wsparcie i pomoc w diagnozie problemu
  • kontakt z firmami zewnętrznymi, zbieranie ofert, nawiązywanie nowych kontaktów
  • raportowanie przełożonemu o postępach w realizacji spraw bieżących

Wymagania:

Czego potrzebujemy od Ciebie :

  • dobrej organizacji pracy, terminowości, wysokiej kultury osobistej
  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane elektryczne, elektroniczne, mechaniczne)
  • doświadczenia w Dziale Utrzymania Ruchu  – warunek konieczny, mile widziane w branży kurierskiej
  • zmysł techniczny, znajomość rysunku, terminologii
  • znajomości systemów CMMS lub innych metod organizacji i nadzoru pracy zespołu pracowników
  • biegłej obsługi komputera (pakiet MSOffice, w szczególności Excel)
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce
  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania
  • system kafeteryjny, w którym to pracownik sam wybiera benefity, z których korzysta (np. Multisport, prywatna opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia sportowe i muzyczne i wiele, wiele więcej )
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy
  • stabilną pracę w firmie, która jest liderem na rynku
  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji oraz zdobywania nowych
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy:
Mszczonów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
27-05-2021
Oferta wygasła w dniu:
26-06-2021

Adres firmy

Ul. Wielicka 28 B, 30-552 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Workhouse4you Sp. z o.o.

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Pracownik utrzymania ruchu umowa o pracę pełny etat
 Rekrutacja zdalna
Płońsk
Mszczonów

13-07-2021
McKeen-Beef CP