Wychowawca w Domu Dziecka

Dom Dziecka Rafael
  • Repki, mazowieckie pow. sokołowski

Nauczyciel

Umowa o pracę

PILNIE POSZUKIWANY WYCHOWAWCA DO DOMU DZIECKA RAFAEL W WYROZĘBACH PODAWCACH
Opis stanowiska:
- praca z młodzieżą w wieku 7lat do 18lat
- przygotowanie oraz prowadzenie zajęć grupowych i indywidualnych
- sporządzanie diagnoz, indywidualnych planów pracy, kontraktów dla młodzieży
- współpraca z rodzinami podopiecznych
- współpraca ze służbami społecznymi działającymi na rzecz podopiecznych
- pomoc młodzieży i ich rodzinom w sytuacjach kryzysowych
- prowadzenie dokumentacji podopiecznych
- współpraca z wolontariuszami
- przygotowanie oraz udział w wyjściach i wycieczkach
- ewaluacja pracy własnej poprzez udział w konsultacjach i kadrach zespołu

Wymagania

- wykształcenie wyższe społeczne I lub II stopnia: pedagogika, psychologia, praca socjalna, socjologia;
- umiejętność nawiązywania kontaktów z młodzieżą
- umiejętność przekazania swojej wiedzy
- chęć do pracy z młodzieżą
- umiejętność łączenia swoich pasji i zainteresowań z pracą
- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
- umiejętność współpracy w grupie
- oświadczenie o niekaralności
- obsługa komputera na poziomie podstawowym
Co oferujemy:
- umowa o pracę
Miejsce pracy: Wyrozęby-Podawce
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: @
tel. kontaktowy
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)