PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Inspektor Nadzoru w Dziale Techniczno-Eksploatacyjnym

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-06-14

Ogłoszenie na stanowisko Inspektor Nadzoru w Dziale Techniczno-Eksploatacyjnym - Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach

Dyrektor

Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Tychach

ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze:

Inspektor Nadzoru

w Dziale Techniczno-Eksploatacyjnym

w wymiarze czasu pracy: 1 etat

Dokumenty należy złożyć w terminie do dnia 08.06.2021 r. w siedzibie Zakładu
w Tychach przy ul. Filaretów 31 w sekretariacie (I piętro) lub  w skrzynce podawczej
lub przesłać pocztą na adres Zakładu. Dokumenty składane w języku obcym powinny być złożone z tłumaczeniem na język polski. Aplikacje (dokumenty), które wpłyną
do Zakładu ( sekretariatu ) po terminie określonym w ogłoszeniu o naborze nie będą rozpatrywane. Dokumenty uważać się będzie za dostarczone w terminie, jeżeli wpłyną na wskazany powyżej adres w terminie do dnia 08.06.2021 r.

Inne informacje:

Postępowanie rekrutacyjne przeprowadzi komisja rekrutacyjna.

Przy wyborze na wolne stanowisko urzędnicze przewiduje się zastosowanie techniki naboru polegającej na analizie dokumentów (aplikacji) min. pod względem formalno - prawnym, sprawdzianie praktycznym (test) i rozmowie kwalifikacyjnej (wywiad).

Lista kandydatów zakwalifikowanych do postępowania rekrutacyjnego (spełniających wymagania formalno – prawne) dostępna będzie w terminie do piątego dnia roboczego po zakończeniu naboru ofert w Dziale Pracowniczo – Administracyjnym (budynek Dyrekcji, pok. Nr 20, II piętro) . Informację o zakwalifikowaniu uzyskać będzie można również telefonicznie pod numerem : (32) 227-40-91 w.123.W przypadku nie spełnienia przez kandydatów do pracy wymagań pracodawcy żadna z ofert pracy nie zostanie wybrana.

Informacja o terminie i miejscu postępowania rekrutacyjnego zostanie podana
na stronie Biuletynu Informacji Publicznej i na tablicy ogłoszeń w siedzibie Zakładu
(I piętro).Oferty pracy kandydatów po zakończeniu rekrutacji  zostaną komisyjnie zniszczone. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach zastrzega sobie prawo unieważnienia naboru bez podania przyczyny. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (32) 227-40-91 w. 123.

Zakres obowiązków:

Główne obowiązki:

między innymi: koordynowanie pracy służb technicznych Rejonu Obsługi Mieszkańców, opracowywanie planów finansowo – rzeczowych, sporządzanie kosztorysów inwestorskich, prowadzenie nadzoru nad robotami budowlanymi i inwestycjami, rozliczanie zrealizowanych robót, odbiór i sprawdzanie zlecanych projektów budowlanych, prowadzenie książki obiektu budowlanego itp.

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

Stanowisko związane z pracą przy komputerze i w terenie. Praca ma charakter indywidulany, wymaga jednak umiejętnego współdziałania z innymi.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnika zatrudnienia osób niepełnosprawnych w MZBM Tychy w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych jest niższy niż 6%.

 Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • podpisany własnoręcznie życiorys (cv) i list motywacyjny (ze wskazaniem stanowiska na które się kandydat ubiega)
  • kserokopie  dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż i wymagane uprawnienia
  • oświadczenie kandydata o:

- wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji oraz przetwarzanie szczególnych kategorii danych osobowych zgodnie z art. 9 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

- korzystaniu w pełni z praw cywilnych i obywatelskich

- o tym, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe

- pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu w pełni z praw publicznych

  • osoba zatrudniona powinna przedstawić oryginał aktualnego „zapytania
    o udzielenia informacji o osobie” z Krajowego Rejestru Karnego.

Wymagania:

Wykształcenie:

  • średnie – technik budownictwa lub wyższe budowlane

Wymagania  niezbędne:

  •  bardzo dobra znajomość obsługi programów komputerowych: Excel , Word oraz programu przeznaczonego do kosztorysowania Norma lub Zuzia
  •  staż pracy: w przypadku wykształcenia wyższego - co najmniej 4 lata pracy w przypadku wykształcenia średniego - co najmniej 6 lat pracy
  • uprawnienia budowlane:

- w przypadku wykształcenia wyższego: do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej,

- w przypadku wykształcenia średniego: do kierowania, nadzorowania i kontrolowania budowy i robót w zakresie wszelkich budynków i innych budowli o powszechnie znanych rozwiązaniach konstrukcyjnych

  • umiejętność kosztorysowania
  • nieposzlakowana opinia
  • bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego
  • obywatelstwo polskie lub obywatelstwo Unii Europejskiej oraz innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej - Polskiej
  • dla obywateli z innych państw wymagana jest znajomość języka polskiego potwierdzona stosownym dokumentem

Wymagania dodatkowe:

  • sumienność – wykonywanie obowiązków dokładnie, skrupulatnie i solidnie
  • sprawność – dbałość o szybkie, wydajne i efektywne realizowanie powierzonych zadań
  • bezstronność – obiektywne rozpoznawanie sytuacji
  • umiejętność stosowania odpowiednich przepisów – umiejętność wyszukiwania potrzebnych przepisów oraz ich właściwego zastosowania
  • planowanie i organizacja pracy – efektywne wykorzystywanie czasu pracy
  • postawa etyczna – wykonywanie obowiązków w sposób uczciwy i dbałość
    o nieposzlakowaną opinię.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • pełny etat.
Zawód:
Inspektor
Miejsce pracy:
Tychy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
14-06-2021
Oferta wygasła w dniu:
14-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Inspektor umowa o pracę

POLECANA
Tychy
18-06-2021 POLECANA
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Bielsko-Biała

Referent / Inspektor ds. rozliczeń do Działu Informatyki i Rozliczeń

Inspektor umowa o pracę pełny etat
Bielsko-Biała
14-06-2021

Inspektor ds. zamówień publicznych w Zespole ds. Zamówień Publicznych

14-06-2021

SPECJALISTA DS. RODO (PÓŁ ETATU)

Regionalne Centrum Informatyki Kraków
Inspektor umowa o pracę część etatu
od 2000 zł
UoP brutto/mies.
Kraków
07-06-2021
od 2000 zł

INSPEKTOR

POWIATOWY INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W POWIECIE GŁUBCZYCKIM
od 2800 zł
Głubczyce
02-06-2021
od 2800 zł

Starszy inspektor zakładów górniczych ds. elektrycznych

Okręgowy Urząd Górniczy w Katowicach
Inspektor
Katowice
13-04-2021