Specjalista ds. social media

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. social media - Nessi Sportswear

 Jesteśmy pasjonatami sportu, smakoszami życia, wulkanami energii i pomysłowości. Wspólnie tworzymy markę innowacyjnej i kompletnie szalonej odzieży – idealnej dla aktywnych, podróżników, turystów i na co dzień. Budujemy ją na szczerości, zaufaniu i pracy zespołowej.

Dołączysz do Nessi Team?

Świat social mediów to Twoja bajka? Masz sto pomysłów na minutę i zawsze wiesz, który jest wart zrealizowania, a który musi trafić na dno szuflady. Business Suite na Facebooku to narzędzie, które znasz jak własną kieszeń. W dodatku serce zabiło

Ci mocniej na widok naszego ogłoszenia :)

To wszystko o Tobie? Bardzo możliwe, że to Ciebie potrzebujemy w naszym kolorowym, energetycznym zespole!

Kogo szukamy?

Specjalisty ds. social media, który łączy twarde umiejętności i doświadczenie z pasją, kreatywnością, otwartością na świat i ludzi. Osoby, która narzędziami marketingowymi posługuje się sprawnie jak Superman peleryną. Estetycznego freaka, który swoim wyczuciem dorówna filmowej Mirandzie z „Diabeł ubiera się u Prady”. Kogoś, kto nie tylko będzie się dobrze czuł w naszym zespole, ale też doprawi go swoją osobowością. Nie potrzebujemy trybika do maszyny, ale dynamicznego i zaangażowanego członka zespołu. Będziesz spinać świat realny z wirtualnym – prowadzić kanały social media i przekazywać online to, co robimy offline.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa mediów społecznościowych;
  • udział w generowaniu nowych pomysłów, nadzór nad tworzeniem tekstów i kreacji;
  • dbanie o spójność i jakość wizerunku marki Nessi;
  • tworzenie komunikacji marki i materiałów promocyjnych we współpracy z działami: projektowym, kreacji i sprzedaży e-commerce;
  • krytyczna analiza treści i umiejętność dostosowania ich do odbiorców;
  • udział w organizacji sesji zdjęciowych, eventów, targów i innych akcji marketingowych;
  • współpraca z agencjami reklamowymi i partnerami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • aktywne uprawianie sportu;
  • doświadczenie w obsłudze narzędzia Business Suite;
  • kreatywność i poczucie estetyki;
  • pracowitość i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków;
  • zainteresowanie trendami w komunikacji marketingowej ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych;
  • samodzielność, umiejętność planowania i pracy pod presją czasu, terminowość;
  • znajomość programów/aplikacji do obróbki zdjęć i wideo mile widziana.

Oferujemy:

  • umowę o pracę po okresie próbnym;
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Kętach;
  • własny gabinet :)
  • nieformalny ubiór w pracy;
  • zniżki na odzież Nessi.

Czujesz, że to Ciebie szukamy? Prześlij nam CV.

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
Nessi Sportswear
Zawód:
Specjalista ds. Social Media
Miejsce pracy:
Kęty
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
15-06-2021
Oferta wygasa w dniu:
25-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)