Administrator SAN/Storage

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-06-19

Ogłoszenie na stanowisko Administrator SAN/Storage - Compensa

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Stanowisko:Administrator SAN/Storage

Jakie będą Twoje obowiązki

  • Administracja i utrzymanie sieci SAN
  • Weryfikacja poprawności wykonania kopii zapasowych/migawkowych oraz kontrolowanie dostępu do zasobów informatycznych
  • Administrowanie środowiskiem Vmware
  • Tworzenie i aktualizacja procedur operacyjnych w zakresie administracji systemami
  • Rozpoznawanie oraz testowanie nowych rozwiązań sprzętowo-programowych

Nasze oczekiwania

  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, związanym z administracją SAN/Storage w dużej firmie
  • Dobrej znajomości administracji i utrzymania sieciami SAN
  • Praktycznej wiedzy z zakresu wirtualizacji
  • Znajomości rozwiązań związanych z tworzeniem kopii zapasowych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii SVC, TSM, CommVault
  • Samodzielnego myślenia, działania i dobrej organizacji pracy własnej
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji

Nasza oferta

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Zawód:
Administrator IT
Miejsce pracy:
dolnośląskie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
20-05-2021
Oferta wygasła w dniu:
19-06-2021

Adres firmy

ul. ALEJE JEROZOLIMSKIE 162/---, 02-342 WARSZAWA
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Application Operations Engineer

Cyclad Sp. z o.o.
Administrator IT umowa o pracę
 Praca zdalna
Opole
Wrocław

21-07-2021

Application Integration Adminstrator