Serwisant Urządzeń Komunalnych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-06-18

Ogłoszenie na stanowisko Serwisant Urządzeń Komunalnych - Wanicki Sp.z o.o

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głównie usługi transportowe.

Posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis specjalistycznych zabudów marki Geesinknorba, samochodów ciężarowych marki DAF, Tatra, a także autokarów firmy Irizar, VDL.

Mamy 30-letnie doświadczenie w branży.

Działamy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego.

Zakres obowiązków:

·       wykonywanie instalacji, napraw i przeglądów,

·       współpraca z działem montażu;

·       pomoc przy montażu zabudów;

·       naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Wymagania:

·       znajomość pojazdów komunalnych (śmieciarki, zamiatarki);

·       znajomość elektryki, hydrauliki i automatyki;

·       dobra znajomość języka angielskiego,

·       prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

·       umowę o pracę;

·       pełny zakres szkoleń;

·       prywatna opieka medyczna;

·       ubezpieczenie na życie i NNW;

·       zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wybór poniższej formy kontaktu:

1.     Formularz rekrutacyjny umieszczony w ogłoszeniu

2.    Kontakt telefoniczny 663 341 802 (Tomasz Ługowski - Kierownik ds. Rekrutacji)

Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
19-05-2021
Oferta wygasła w dniu:
18-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Martes Sport Sp. z o. o.

Sprzedawca- Serwisant Martes Sport

Serwisant umowa o pracę
Płock
Łódź

15-06-2021
Trenkwalder

Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych (m/k)

Trenkwalder
Trenkwalder