Spawacz MIG/MAG

Ogłoszenie na stanowisko Spawacz MIG/MAG - W4P Sp. z o.o.

 Nazwa stanowiska: Spawacz MIG/MAG

 Miejsce pracy: D-59227 Ahlen

 Początek pracy w okresie 24.05.2021-01.06.2021

 Rekrutacja zdalna.

Zakres obowiązków:

  • Spawanie elementów maszyn rolniczych (nowe elementy maszyn)
  • Metoda spawania MIG/MAG
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Spawacz MIG/MAG minimum rok
  • Umiejętność/doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym
  • Sumienność, rzetelność i pracowitość
  • Negatywny wynik testu na Covid-19
  • Gotowość do podjęcia pracy od 10-15.04.2021

Mile widziane:-)

  • Prawo jazdy i własny środek transportu
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 17,00 Euro brutto/h
    • nadgodziny płatne +25%
    • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca
    • wypłata w Euro
    • możliwość wypłaty zaliczki
  • Zakwaterowanie płatne 175 (pokój dwuosobowy) – 250(pokój jednoosobowy) Euro za miesiąc
    • pierwsza płatność po przepracowaniu pierwszego miesiąca
    • zakwaterowanie w pokojach max dwuosobowych, z dostępem do kuchni i łazienki
  • Płatne urlopy (dwa dni w skali miesiąca)
  • Praca na jedną lub na dwie zmiany
    • praca poniedziałek-piątek, 9 godzin dziennie, możliwa praca również w soboty i nadgodziny
  • Opieka polskiego koordynatora w czasie pobytu w Niemczech
  • Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne w Niemczech, umowa na niemieckich warunkach!
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Wszystkie oferty pracy firmy
W4P Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest W4P Sp. z o.o. 31-511 Kraków Rakowicka 10B/4, NIP: 6751541030. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez W4P Sp. z o.o. 31-511 Kraków Rakowicka 10B/4, NIP: 6751541030 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Spawacz
Miejsce pracy:
Niemcy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
17-06-2021
Oferta wygasa w dniu:
30-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPAWACZ

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "POMOT" sp. z o.o.
Spawacz umowa o pracę pełny etat
Chojna
Niemcy

30-12-2020

SPAWACZ

ARPIMET s.c
4000-5500 zł
UoP brutto/mies.