PSYCHOLOG / PEDAGOG SPECJALNY - Terapeuta Indywidualny

ABATEAM
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

W związku z rozwojem przedszkole dla dzieci ze spektrum autyzmu ABATEAM poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania

-wykształcenie wyższe kierunkowe;
-doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu;
-umiejętność opracowywania zaleceń i programów terapeutycznych, znajomość narzędzi do diagnozy funkcjonalnej (PEP-R oraz VB-MAPP) oraz doświadczenie w terapii behawioralnej - będzie dodatkowy atutem
-ukończenie szkoleń bazowych ABA,oraz dotyczących alternatywnej komunikacji - będzie dodatkowym atatuem
- zaangażowanie;
- kreatywność;
-wysoka kultura osobista.

Posiadasz Licencję Terapeuty Behawioralnego - już masz tą pracę :)

Obowiązki:
-prowadzenie terapii indywidualnej;
-przygotowanie programów terapeutycznych;
-monitorowanie postępów;
-dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków;
-bieżąca kontakt z rodzicami;

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze lub części po uzgodnieniu;
-możliwość rozwoju;
-dofinansowanie szkoleń;
-atrakcyjne wynagrodzenie;
-przyjazna atmosfera pracy :)

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony
osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)