Team Leader

Ogłoszenie na stanowisko Team Leader - Westwing Home & Living Sp. z o.o.

Westwing Home & Living Sp. z o.o.

wszystko dla pięknego i funkcjonalnego domu.

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 9 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 267 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Aby realizować naszą ambitną strategię rozwoju, do naszego w Centrum Logistycznym w Robakowie (k. Poznania) nieustanie poszukujemy
Team Leaderów.

Myślisz, że mógłbyś/ mogłabyś zostać częścią takiego zespołu? Zaaplikuj do nas!

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie kultury bezpieczeństwa pracy poprzez promowanie właściwych postaw i szkolenie pracowników.
  • Zarządzanie pracą zespołu. Planowanie i organizowanie pracy, ustalanie priorytetów.
  • Rozwijanie zespołu i jego członków, budowanie pozytywnych relacji i zaangażowania zespołu.
  • Rozwój i wdrażanie wysokich standardów pracy w celu zapewnienia wydajności i właściwej jakości pracy.
  • Realizacja wskaźników SLA dla zespołu. Podejmowanie działań korygujących w przypadku odchylenia od planu.
  • Prowadzenie dokumentacji, raportowanie wyników, komunikacja z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnych lub magazynowym.
  • Potrafisz rozwijać siebie i swój zespół, budować i wdrażać standardy pracy.
  • Jesteś gotowy/a do pracy w trybie zmianowym (6:00-14:00, 16:00-24:00).
  • Potrafisz szybko reagować i rozwiązywać problemy operacyjne.
  • Potrafisz budować pozytywne relacje i motywować zespół.
  • Potrafisz obsługiwać komputer (MS Office).

Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się i rosnącej organizacji w atrakcyjnej branży.
  • Pracę w pozytywnym zespole, który jest nastawiony na sukces i rozwój.
  • Współtworzenie standardów, procesów i budowanie organizacji swojego obszaru.
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. bezpłatną prywatą opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, zniżki na zakupy w Westwing).
  • Bezpłatny transport autobusem pracowniczym z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Gniezna.
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się, aby aplikować na wybraną ofertę pracy
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Prześlij zgłoszenie i korzystać z Aplikuj.pl bez ograniczeń!
Aby w pełni korzystać z portalu załóż bezpłatne konto, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Wszystkie oferty pracy firmy
Westwing Home & Living Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest WESTWING HOME & LIVING SP Z O O 00-105 Warszawa ul. Twarda 18, NIP: 5252517722. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zawód:
Team Lider
Miejsce pracy:
Robakowo
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
14-06-2021
Oferta wygasa w dniu:
16-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DHL Exel Supply Chain

Team Leader

DHL Exel Supply Chain  Wizytówka
Team Lider umowa o pracę pełny etat

POLECANA
Żerniki
Robakowo

20-05-2021 POLECANA
Portos TR7 Sp. z o. o. Sp. komandytowa