PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY z językiem niemiecki

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-06-11

Ogłoszenie na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY z językiem niemiecki - HANSA-TEX Sp. z o.o.

HANSA-TEX lider w branży produkcji plandek.

Jesteśmy jednym z wiodących europejskich producentów plandek oraz rozwiązań systemowych dla wyrobów z tekstyliów

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

OPIS STANOWISKA:
Kontakt z klientem niemieckojęzycznym, zapewnienie właściwego przepływu zamówień, płynnej realizacji wysyłek oraz fiskalizacji sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i obróbka zamówień klientów
  • Generowanie zleceń produkcyjnych
  • Kontakt z klientem w zakresie realizacji złożonych zamówień oraz w sprawach bieżących
  • Ścisła współpraca z produkcją – wyjaśnianie wszelkich niejasności w zleceniach
  • Wprowadzanie danych zgodnie z bieżącymi potrzebami pracodawcy
  • Tworzenie niezbędnych zestawień/ raportów
  • Wystawianie faktur sprzedażowych

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA:

  • Prawidłowość wystawianych i sprawdzanych dokumentów
  • Zgodność wpisywanych danych
  • Za współpracę z podmiotami firmy: produkcja, jakość, księgowość, magazyn, administracja
  • Pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Wykształcenie minimum średnie/ mile widziane wyższe (wykształcenie średnie poparte doświadczeniem zawodowym)
  • Minimum 1-2 letnie doświadczenie pracy w biurze
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych (Microsoft OFFICE)
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Sumienność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • Prace w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Częstochowa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
31-05-2021
Oferta wygasła w dniu:
11-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Pracownik Obsługi Kancelaryjnej

Pracownik administracyjno - biurowy umowa zlecenie pełny etat
Katowice
Częstochowa

10-06-2021

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Umów - Katowice

Pracownik administracyjno - biurowy umowa o pracę tymczasową pełny etat
Katowice
Częstochowa

04-06-2021

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Pracownik administracyjno - biurowy umowa o pracę pełny etat
Gliwice
Częstochowa

10-06-2021
BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz  Winiarski, Piotr Winiarski

Specjalista ds. szkoleń

BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz Winiarski, Piotr Winiarski

POLECANA
Trzebinia
Częstochowa

14-06-2021 POLECANA