DYREKTOR SZKOŁY

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-06-11

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Podczas gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność, nasza Firma ciągle się rozwija.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego
  • Kontrola jakości nauczania
  • Zatrudnianie kadry pedagogicznej
  • Organizacja procesu kształcenia w podległej placówce
  • Bieżąca kontrola realizacji podstawy programowej
  • Przygotowanie i nadzór nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE
  • Ocenianie efektów działalności dydaktycznej
  • Ocena warunków dydaktycznych oraz nauczycieli
  • Wspieranie nauczycieli w realizacji ich działań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie
  • Znajomość prawa oświatowego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Samodzielność i dobrą organizację pracy
  • Dyspozycyjność (praca także w weekendy)

Dodatkowe atuty:

  • Stopień awansu zawodowego
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • Pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub pięcioletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość korzystania ze szkoleń
  • Dostęp do benefitów w atrakcyjnych cenach: ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna
  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju
Zawód:
Dyrektor
Miejsce pracy:
Sieradz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
12-05-2021
Oferta wygasła w dniu:
11-06-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PPHU Specjał

Kierownik logistyki

Dyrektor umowa o pracę
Kalisz
Sieradz

01-06-2021

DYREKTOR CENTRUM EDUKACJI I PRACY MŁODZIEŻY OHP

Kontakt przez OHP
Dyrektor umowa o pracę pełny etat
3000-4000 zł
UoP brutto/mies.
Łódź
Sieradz

10-05-2021

DYREKTOR OBSZARU ZMYWAREK - (HEAD OF SITE DISHWASHERS / FDCL DIRECTOR)

Kontakt przez PUP
od 10000 zł
Łódź
Sieradz

31-05-2021
od 10000 zł

DYREKTOR

Polskie Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kutnie
3500-5000 zł
Kutno
Sieradz

15-05-2021
Poszukiwane zawody w Sieradzu
Pracownik biurowy