Magazynier

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.02.2022
Delia Cosmetics

Magazynier

Umowa o pracę

Delia Cosmetics jest jednym z największych producentów kosmetyków w Polsce. To firma, w której pracuje się na uczciwych zasadach: umowa to umowa, człowiek jest na pierwszym miejscu, a pensja - zawsze na czas. Przekonaj się o tym i dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Magazynier

Miejsce pracy: Rzgów k. Łodzi

PRZEJRZYSTE KORZYŚCI

- możliwość współtworzenia rynku kosmetyków w jednej z najdynamiczniejszych firm z branży
- niekorporacyjna atmosfera pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
- etat w firmie, która kieruje się uczciwymi z zasadami

2 JASNE OCZEKIWANIA

- uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych
- książeczka sanitarno- epidemiologiczna
- gotowość do pracy na 2 zmiany (06:00-14:00 oraz 14:00-22:00
- dbałość o powierzone mienie

3 ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- załadunek i rozładunek towaru
- sporadyczne wykonywanie prac na wysokości powyżej 3 metrów
- przyjmowanie dostaw
- kompletowanie zamówień
- utrzymanie ładu i porządku w magazynie
- praca na wózku widłowym

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy
  • Rzgów pow. łódzki wschodni, Łódzkie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)