Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 4086        SUBSKRYBUJE: 7534

Konstruktor maszyn

Firma Teknomatik, zajmuję się budową maszyn i urządzeń

Zakres obowiązków:

Poszukujemy absolwentów wydziału mechaniczego lub studentów zaocznych (4, 5 rok studiów) w celu przyuczenia i docelowo wykonywania zawodu konstruktora maszyn przemysłowych (2 wakaty)

  • Projektowanie maszyn i linii produkcyjnych dla branży automotive
  • Przygotowywanie dokumentacji maszyn i urządzeń,
  • Nadzorowanie projektu na etapie realizacji,
  • Praca nad ciągłym udoskonalaniem produktów firmowych
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (mile widziane – Budowa Maszyn),
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Bardzo dobra znajomość programów CAD (2D+3D),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat B

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę po okresie próbnym (3-mc)
  • Mozliwośc udziału w ciekawych projektach z branży automotive (samochody elektryczne, hybrydowe)
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Praca od 7-15tej

Jak aplikować - informacje:

Proszę o przesyłanie CV na: praca@teknomatik.pl

www.teknomatik.pl

Kontakt:

Teknomatik sc

ul. Strumieńska 829

43-385 Jasienica

praca@teknomatik.pl

tel: 33 30 70 570